Ethereum (ETH) Nefes Alırken Bitcoin (BTC) Yeni Ralliye Hazırlanıyor: Analist Michaël van de Poppe

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) boğalarının Ethereum (ETH) için sığ bir geri çekilme tahmin ederken yeni bir ralli için zemin hazırladığını söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, Van de Poppe anlatır 165.000 YouTube abonesi, BTC’nin iki aydan fazla bir süredir piyasa aralığını bağlı tutan 45.000 $ civarındaki direncini kırmasından sonra Bitcoin’de yükselişe geçti.

“Bu iki aylık aralığın dışına çıktığımız için, büyük olasılıkla hareket edip kendimizi bir sonraki aralığa alma şansımız var gibi görünüyor. 46.000 ile 51.000 $ arasındaki bu alan, devam etmesini bekleyebileceğimiz bir sonraki alan.”

Kaynak: Van de Poppe/YouTube

Yazma sırasında, Bitcoin 45.208 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Yeni bir Twitter gönderisinde, Van de Poppe notlar Bitcoin bazı zayıflık belirtileri gösterse de, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı 44.700 doların üzerinde kaldığı sürece hala güçlü görünüyor.

Önde gelen altcoin Ethereum’a bakan Van de Poppe, en iyi akıllı sözleşme platformunun, 2022’nin en düşük seviyesi 2.159 $’dan gelen güçlü bir rallinin ardından nefes almaya hazır olduğunu söylüyor.

“Daha yüksek dipler yapıyoruz. Önceki zirveleri süpürdük ve son zirveyi de süpürdüğümüz için bir sonraki direnç bölgesine doğru gerçek ivmeyi sürdürüyoruz ve bir sonraki direnç bölgesi 3.600 dolar civarında bulunabilir ve 3.800 dolarda bir tane var. .

Tek seferde bu direnci kırmasını beklemiyordum. [A] küçük düşüş sapması [is] burada da yaratılıyor ve şu anda kritik destek seviyesinde (3.400 dolar) geziniyor. Bu kaybedilirse, 3.100 doları tekrar test edeceğimizi varsayıyorum.”

Ethereum şu anda son 24 saatte yaklaşık %5 düşüşle 3.342 dolardan işlem görüyor. En son düzeltme ile Van de Poppe, düşüş eğiliminin ortaya çıkmaya başladığını söylüyor.

“Ethereum, koşunun zayıflığına ve potansiyel olarak oynanmaya hazır olan düşüş farklılıklarına dayanarak daha derin bir bağlantıya hazır görünüyor.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Noktalı Yeti[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img