Ethereum Gerçekten Para mı?

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı ve ortağı Anthony Pompliano, ETH‘nin son blog yazısında para olduğunu düşünüyor. Meme, Ethereum‘un temeli olan DeFi hareketinin ardından popüler hale geldi. ETH‘nin bu yeni ademi merkeziyetçi finansal ortamda temel hesap birimi olabileceği ilkesini öneriyor.

“Pomp”, bu teoriyi yeniliği teşvik etmek için denemeleri alkışladığı uyarısı ile reddetmeye çalışıyor ve tüm ekipler inşa etmeye devam etmeleri için teşvik edilmelidir.

Ethereum‘un para biriminden farklı olmadığıdır çünkü sabit bir arz, enflasyonist arz programı ve küçük bir grup birey tarafından karar verilen para politikası kararları yoktur.

Ether‘in para politikası, “ağı güvence altına almak için asgari düzenleme” adı verilen bir şeyden kaynaklanmaktadır. Bu, Para Politikası belgelerinde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Mevcut para politikası aynı şeye izin vermektedir; Sorumlu olanlar sisteme giren yeni paranın ihraç oranını değiştirebilir. Bu düzenleme oranı manipülasyon potansiyeline sahip olmayan iki varlığın da bitcoin ve altın olduğunu ekledi.

Yazar: Nilhan TUNC

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img