Ethereum Ölçeklendirme Altcoin, Yeni Kripto Ürününün Yakında Piyasaya Sürülmesinin Ortasında Birkaç Gün İçinde %102 Yükseldi

Birlikte çalışabilir bir katman-2 Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü, ana ağına yapılan yükseltmelerin duyurulmasının ardından yükseliyor.

yeni bir göre Blog yazısı Chadwick Strange ürününün başkan yardımcısı tarafından kaleme alınan merkezi olmayan uygulama protokolü Skale (SKL), test ağı olarak da bilinen en son test ağının bir parçası olacak dört sürüm 2.0 evreleme zincirini piyasaya sürdü.

Skale, Web 3.0 geliştiricilerinin ETH blok zincirindeki tıkanıklığı atlatmasına yardımcı olmak için tasarlandı ve Strange, Skale 2.0 ana ağ yükseltmesini almadan önce test ağının yaklaşık iki hafta boyunca çalışacağını söylüyor.

Strange ayrıca, blok zincirinin son derece merkezi olmayan yapısı nedeniyle doğrulayıcıların veya işlemleri doğrulamaktan sorumlu blok zinciri katılımcılarının Skale’yi tamamen güncellemesinin birkaç gün sürebileceğini de belirtiyor.

“Geleneksel bir yazılım sürümünün aksine, bu, 150’den fazla düğüm çalıştıran 46 Doğrulayıcı kuruluşta merkezi olmayan bir çabadır. Bu, doğrulayıcılar genellikle farklı donanım yapılandırmaları ve farklı yazılımlar çalıştırdığından, ağ yükseltme işleminin birkaç gün içinde gerçekleştiği anlamına gelir.

Bu, merkezi olmayan bir ağı, yalnızca kısmen merkezi olmayan (veya etkin bir şekilde merkezileştirilmiş) bir ağa sahip olan ve daha hızlı kalkıp çalışabilen diğer çözümler üzerinde çalıştırmanın maliyetlerinden biridir.”

Skale’ye göre, test ağı hizmet eder doğrulayıcıları, protokolün güvenliği için çok önemli olan rastgele düğüm seçimi ve sık düğüm dönüşü gibi kavramlara alıştırmanın bir yolu olarak.

Duyuruya yanıt olarak Skale, %102’lik şaşırtıcı bir artışla yedi günün en düşük seviyesi olan 0.138 $’dan 0.322 $’a çıktı.

Skale o zamandan beri stabilize oldu ve yazı yazarken 0,265 dolardan el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Bruce Rolff/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img