Ethereum Üzerine İnşa Edilen Altcoin, Yeni GameStop NFT Marketplace Başlatıldıktan Sonra Patladı

Video oyunu perakendecisi GameStop, iki aydan kısa bir süre içinde bir çift blok zinciri ortaklığı sağladıktan sonra, takas edilemez token (NFT) arenasına tüm gücüyle giriyor.

Bugün katman-2 protokolü Loopring (LRC), GameStop’un blok zinciri üzerine inşa edilen yeni NFT platformunun beta sürümünün erken kayıtlar ve para yatırma işlemleri için yayında olduğunu ve yakın gelecekte tam bir lansman olacağını duyurdu.

döngü diyor yeni bir blog gönderisinde, NFT’lerle ilişkili yüksek ücretlerin birçok olası katılımcı için girişe engel olduğunu belirtti.

“NFT’ler, oyun ve gelecek metaverse için yaygın olarak temel bir parça haline geliyor. Bununla birlikte, geliştiriciler, oyuncular ve kullanıcılar, dijital mülkiyetteki bu yeni ilkelden fiyat almaya devam ediyor. Erişim, kitleler için hızlı, ucuz ve güvenli olmalıdır.

Loopring L2’nin üzerine inşa edilen yeni pazar yeri, kullanıcıların Ethereum gibi güvenli, merkezi olmayan ve güvenilir bir şekilde tarafsız bir ortam tarafından sabitlenen en güçlü dijital mülkiyet haklarını almalarını sağlıyor.”

Loopring, Ethereum (ETH) üzerine kuruludur ve halka açık blok zincirlerinde işlem yaparken kullanıcıların gizliliğini sağlamak için sıfır bilgi (ZK) kanıtlarını kullanır. Yerel token LRC sahipleri, Loopring protokolü kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) tarafından ödenen ücretlerden stake ödülleri kazanabilirler.

Geçen ay GameStop ayrıca rakip L2 ölçeklendirme çözümü Immutable X ile ortak olacağını ve başlangıçta NFT yaratıcılarına ve teknoloji geliştiricilerine hibe sağlamak için IMX jetonlarında 100 milyon dolara kadar bir fon yaratacağını duyurdu.

Oyun perakendecisi, o sırada henüz bir ortak seçmemiş olsalar da, geçen Mayıs ayında Ethereum tabanlı bir NFT pazarı yaratma niyetini ilk kez dile getirdi.

GameStop’un en son ortaklığıyla ilgili haberler Loopring’i havaya uçurdu ve başlangıçta %46 oranında 0,84$’dan 1,23$’a yükseldi.

LRC o zamandan beri düzeltildi ve şu anda yazı yazılırken 1,09$’dan işlem görüyor.

GameStop (GME), 2021’in başında WallStreetBets Reddit forumunun yönlendirdiği borsa çılgınlığına öncülük etti ve Ocak ayında 17 dolardan 487 dolara kadar yaklaşık %2,800 artış gördü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Dijital Mağaza/SensvektörSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img