Fantom, FTM’de 335 Milyonluk Teşvik Açıkladı, Fiyat Yukarı Yöne Tepki Verdi

Fantom Vakfı ilan edildi Teşvik Programının bir uzantısı. Girişim başarılı oldu, ekosistemi desteklemek için 100 başvuru aldı ve 35 milyon FTM dağıttı. Böylece kuruluş, onu on kat artırmaya hazırdır.

İlgili Okuma | Fantom Neden Kilit Personel Çıkışının Ardından %22 Düştü?

Bu uzatma, “en erişilebilir ve kullanıcı dostu blok zincirinde durdurulamaz uygulamalar” oluşturan geliştiricilere finansal yardım sağlamaya devam etmek için FTM’de 335 milyon dağıtacak. Organizasyon Gitcoin Grants ile ortaklık kurdu.

Projeler, başvurularını gönderebilecek ve Fantom topluluğuna bağlı olarak fon alabilecek. Kuruluşun açıkladığı gibi, kullanıcılardan daha fazla destek alan projeler, tahsisata karar verecek, “daha büyük FTM eşleştirme ödülleri” alacaklar.

Vakıf, “daha ​​geniş çeşitlilikteki proje türlerine” mali yardım sağlamayı amaçlıyor. Bu nedenle, sektörleri veya kullanım durumları ne olursa olsun, Fantom üzerine inşa eden herkes “eşit ve tutarlı bir şekilde muamele görecektir”.

Ayrıca vakıf, topluluğuna daha fazla güç sağlamaya çalışır. Daha önce de belirtildiği gibi, ödüllendirilecek projelere karar verirken ön plana çıkacaklar. Vakıf, geliştiricileri odak noktası olarak kullanıcılarla uygulamalar oluşturmaya teşvik etmeyi umuyor.

Küçük toplam değer kilitli (TVL) veya düşük kullanım metrikleri olan projelerin bile katılmasına izin verilecek ve FTM’deki 335 milyonun bir kısmını alabilecek. Vakıf, bu girişimi “daha ​​küçük ve daha niş kitleleri hedefleyen inşaatçılar için erişilebilir” hale getireceklerini iddia ediyor.

Fantom Vakfı ayrıca yaklaşan Gitcoin Hibeleri turuna katılacaklarını duyurdu. Haziran 2022 için beklenen vakıf, ilk turda FTM’de 3 milyon kullanıcı bağışını karşılayacak. Sonraki turlar FTM’de 1.5 milyon ile eşleşecek.

Vakıf, şunları ekledi:

Bugünden itibaren ve hemen geçerli olmak üzere, hem DeFi hem de Oyunlar için daha önce duyurulan teşvik programlarını kullanımdan kaldırıyoruz. Mevcut ve bekleyen başvuru sahiplerini önümüzdeki turlarda Gitcoin hibelerine başvurmaya teşvik ediyoruz.

Andre Cronje’nin Kriptodan Ayrılmasının Ardından Fantom

NewsBTC’nin bildirdiği gibi, Andre Cronje projeden ayrıldığını duyurduğunda Fantom olumsuz bir etki gördü. Bazı sahipler arasında karamsarlık arttıkça, yerel tokeninin fiyatı aşağı yönlü bir eğilim gösterdi.

Ancak, FTM’nin fiyatı toparlandı ve proje Cronje olmadan da devam edebilecek gibi görünüyor. Yazma sırasında, FTM son saatte %5 ve geçen hafta %19 kârla 1.56 dolardan işlem görüyor.

4 saatlik grafikte küçük artışlarla FTM fiyatı. Kaynak: FTMUSDT İşlem Görünümü

Vakıf, Fantom ekosistemini desteklemeyi amaçlayan daha fazla girişim duyurdukça, projeler mevcut yörüngelerinde devam etmeye hazır görünüyor. Malzeme Göstergelerinden elde edilen veriler, FTM’nin fiyatının mevcut seviyelerinin altındaki büyük bir talep emri duvarının üzerine çıktığını gösteriyor.

Kaynak: Malzeme Göstergeleri

İlgili Okuma | Yearn Finance Creator Yeni AMM’yi Başlatacak, Her Şey Ne Hakkında?

Yine de, FTM’nin mevcut fiyatının altında çok az destek veya teklif emri ile 1,6 dolarda bir miktar direnç var. Daha fazla aşağı yönlü hareket olması durumunda, 1,50 dolar kritik destek olacaktır.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img