FTX.US Şefi Brett Harrison Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) için Beş Yıllık Tahminlerde Bulunuyor

Kripto borsası FTX.US başkanı Brett Harrison, bugünün blok zincirlerinin çoğunun gelecekte pazar tarafından atılacağını tahmin ediyor.

Thinking Crypto YouTube kanalıyla yeni bir röportajda, Harrison diyor Alanın yüzlerce benzersiz blok zincirine ulaştığı için artık önemli bir konsolidasyon bekliyor.

İşte hakkında çok zayıf bir kanaate sahip olduğum birkaç basit tahmin. Birincisi, blockchain alanında konsolidasyon göreceğimizi düşünüyorum. 200 farklı blok zincirimiz olmayacak.

Sanırım gerçekten, gerçekten iyi olan ve çoğunlukla kullanılan bir çiftle sonuçlanacağımızı düşünüyorum, diğerleri ise ortadan kalkacak.”

Harrison daha sonra, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi endüstrinin önemli isimlerine ek olarak, gözünün rakip 1. katman akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) üzerinde olduğunu belirterek, hangi belirli projelerin hayatta kalacağını araştırıyor. .

“Bitcoin muhtemelen hala var çünkü bu ilk. Ethereum muhtemelen hala var çünkü ilk gerçek akıllı sözleşmeye dayalı blok zinciri.

Uzun ömür için noktalar için yarışan bir avuç katman-1 var. Bence Solana ve Avalanche gibi şeyler ve bunların hangisinin gerçekten zaman içinde tükendiğini göreceğiz.

Bunun bir kısmı gerçek teknolojinin faydaları olacak ve bir kısmı ise sadece, öldürücü uygulamalar nerede yaratılıyor?”

FTX.US başkanı ayrıca, piyasadaki günlük fiyat dalgalanmalarına rağmen, blok zinciri alanına yatırılan para ve iş miktarının uzun vadeli beklentilerine inanmaya güvendiğini söylüyor.

“Son birkaç yılda kriptoya giren tüm kurumsal sermayeyi, risk sermayesini düşünün. Milyonlarca dolar.

Varlık fiyatlarının şu anda ne yaptığından bağımsız olarak, yatırım var, entelektüel sermaye var, [and] teknolojik gelişmeler yaşanıyor.

Bunun uzay için uzun vadeli bir yükseliş olduğunu düşünüyorum. Bunun varlık fiyatlarıyla ilgili kısa vadede ne anlama geldiğini tahmin etmek zor, benim uzmanlık alanım değil.

Bu sektörün büyümesi ve ne kadar emek harcandığına bağlı olarak gelişen teknoloji konusunda kendimi oldukça güçlü hissediyorum.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/BigMouse[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img