Glassnode Kurucu Ortağına Göre Kripto Piyasası Trendinin Sürücüsü Olarak Bitcoin’i (BTC) Değiştiren Büyük Sermayeli Altcoin

Piyasa istihbarat şirketi Glassnode, önde gelen dijital varlık Bitcoin’in (BTC) kripto endüstrisinin ivmesinin en iyi göstergesi olarak gasp edildiğini söylüyor.

yeni bir analizGlassnode kurucu ortakları Jan Happel ve Yann Allemann, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) kripto pazarının yeni kriteri gibi göründüğünü belirtiyor.

“2021’den bu yana geriye dönüp baktığımızda, özellikle Bitcoin, Ethereum ve işlem gören ilk 20 kripto para arasındaki performansı karşılaştırırken, Bitcoin’in kripto alanının arkasındaki ana itici güç olarak konumunu kaybettiğini görebiliriz.”

Kaynak: Glassnode

Glassnode kurucu ortakları ayrıca, ETH’nin bu yıl içinde bir Proof-of-Stake blok zincirine geçtikten sonra mavi çipli yatırımcılar için daha çekici hale gelebileceğini söylüyor.

“Kiln test ağında başarılı bir birleşme haberi, tahmini Haziran birleşmesini (yani hisse kanıtına geçiş anlamına gelir) çok daha gerçekçi hale getirdiğinden, Ethereum yeniden ön plana çıktı.

Bu geçiş, eğer başarılı olursa, Ethereum’u ESG (çevresel, sosyal ve yönetişim) zorunluluklarını takip eden kurumsal yatırımcılar için çok daha çekici hale getirecek; ETH deflasyonist bir varlığa dönüşeceğinden, arzın büyük ölçüde azalmasına da yol açacak.”

Geliştiriciler, ETH’nin bir hisse kanıtı mekanizmasına dönüşmeden önce Kiln’in son halka açık test ağı olarak hizmet etmesini bekliyor. Ethereum Vakfı.

Happel ve Allemann, Mart ayı sonlarında 52.100 Twitter takipçilerine ETH’nin “ücret açısından bakıldığında” Bitcoin’den daha güçlü göründüğünü söyledi.

2/ ETH/BTC şunu gösteriyor #Ethereum uzun vadeden koparak zemin kazanmaya başlar #BTC hakimiyet dönemi Kasım 2021’de başladı. pic.twitter.com/EmZxBd9s1o

— 𝗡𝗲𝗴𝗲𝗻𝘁𝗿𝗼𝗽𝗶𝗰 (@Negentropik_) 22 Mart 2022

Ethereum yazı yazılırken 3.458.25 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı geçen ay %31’den fazla arttı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alberto Andrei Rosu/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img