Glassnode Kurucu Ortağına Göre Kripto Yatırımcıları Sermayeyi Daha Riskli Altcoinlere Döndürüyor

Önde gelen kripto analitik firması Glassnode’un kurucu ortağı, kripto yatırımcılarının sermayeyi altcoinlere taşıyarak daha fazla risk almaya başladığını söylüyor.

Yann Allemann, 52.000 Twitter takipçisine geçen hafta Bitcoin (BTC) sermaye girişlerinin çoğunu alırken, bazı altcoinlerin de dikkat çektiğini vurguluyor.

“Geçen hafta kriptoya 193 milyon dolarlık giriş

98 milyon dolarlık Bitcoin girişi
87 milyon dolarlık SOL girişi
10 milyon dolarlık ETH girişi

Yatırımcılar daha riskli altcoinlere yöneliyor. Kendin için gör.”

Kaynak: Yann Allemann/Glassnode

Allemann, Bitcoin’in getirilerinden altcoin’lerin getirilerine bakan metriği vurguluyor gibi görünüyor. Metrik şu anda keskin bir düşüş yaşıyor ve bu, altcoinlerin zemin kazandığını gösteriyor.

Glassnode’un Uncharted Bites kitabının en son baskısında, Allemann notlar “Kırılgan” makroekonomik zemine rağmen kurumların hala Bitcoin’e sermaye akıttığını.

Öte yandan Bitcoin, Grayscale Bitcoin Trust ve Purpose Bitcoin ETF’den önemli kurumsal girişler gördü (Şekil 4, kırmızı alanlar). İkincisi, alternatif bir riskli yatırım olarak Bitcoin için daha güçlü bir talebin sinyalini verdi.

Kaynak: Glassnode

Glassnode yöneticisine göre, BTC için kurumsal talep, altcoinlere sermaye rotasyonunun başladığını gösterebilir.

“Boğa duyarlılığı Bitcoin’in ötesindeki diğer varlıklara yayıldığından, kripto çapında büyük bir hareketin potansiyelini görüyoruz.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img