Goldman Sachs Artık Müşterilerine Galaxy Digital Üzerinden Ethereum Fonları Sunacak

Goldman Sachs, müşterilerine Galaxy Digital’in Kurumsal Ethereum Fonu aracılığıyla Ethereum Fonlarına erişim sunacak. Bu şuradan bildirildi düzenleyici belgeler ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvurdu.

SEC ayrıca, müşterilerin Ethereum Fonuna erişmesine izin vermek için ödenmesi gereken ücretler için Goldman Sachs’ı lehtar olarak listelediğini de gösterdi. Ayrıca bu stratejide Goldman Sachs’ın yönlendiren müşteriler için bir tanıtım ücreti alacağı belirtildi. Son SEC dosyasına göre, Galaxy’nin kurumsal Ethereum Fonu’na.

Dosyaya göre, minimum finansman ve 250.000 dolarlık yatırım boyutuyla 12 aylık fon, 28 alıcı için 50 milyon dolardan fazla brüt satış üretti. Yatırım bankasının fonun başlangıcında dahil olmadığı düşünüldüğünde, Goldman Sachs’la ilgili varsa akışlarla ilgili belirsizlik var.

İlgili Okuma | YouTube Dedektifi, Jake Paul’un Kripto Dolandırıcılığı İçin İddia Edilen Gizli Cüzdanını Ortaya Çıkardı

Bu İttifaktan Önemli Çıkarımlar

Galaxy Digital Holdings Ltd, Mike Novogratz tarafından kurulan, ABD tarafından işletilen kripto tabanlı bir finansal sağlayıcıdır. Galaxy Digital şu ​​anda Goldman’ın Bitcoin Future ticaretine likidite sağlamaktan sorumludur. Bu dijital blok zinciri yatırım şirketinin de Morgan Stanley müşterileriyle benzer bir düzenlemesi var.

Bir yıl önce Galaxy Digital, bu özel kurumsal teklifi içeren bir Ethereum fonu paketi başlatacağını duyurdu.

Bunlara ek olarak, Bağımsız bir varlık yönetim şirketi olan CAIS Capital LLC, müşterilerin Galaxy’nin ETH Fonuna atlaması için bir sevk ücreti olan “yerleştirme ücreti” alıcısı olarak da listelendi. CAIS ayrıca, 8 Mart’ta bildirilen bir dosyalama ile Galaxy destekli farklı bir Ethereum Fonu’na ayrı ayrı dahil oldu.

Goldman Sachs, üç yıllık bir aradan sonra Küresel Para Birimleri ve Gelişmekte Olan Piyasalar bölümündeki kripto alım satım masasını yeniden başlattı. Goldman’ın Galaxy ile stratejisi, yatırımcıların Ethereum’a vadeli işlem sözleşmeleri gibi türev tabanlı bir ürün değil, fiziksel bir varlık olarak maruz kalmasını sağlayacak.

Galaxy Digital, geçen yıl dijital varlık yönetimi firmaları Vision Hill Group Inc ve Bitgo ile ortaklık gibi daha ileri stratejik satın almalar yoluyla genişlemeye devam etti. Galaxy Digital, finans şirketlerini bir araya getiren ve aynı zamanda doğrudan kripto yatırımlarını kolaylaştıran bir yol olarak hareket etti.

Bankalar, kripto para birimi alanına anında para pompalayamayan, düzenlenmiş bir sektördür, yukarıda bahsedildiği gibi mevcut açığı başarıyla kapatmayı başardıkları için Galaxy Digital gibi kuruluşlar devreye girer.

Ek olarak, Goldman Sachs, ilerlemeye ve gelişmeye devam ederken kripto para birimi alanına ilgi göstermeye devam etti. Goldman Sachs’ın yönetici direktörü Roger Bartlett, Şubat ayında organizasyondan ayrıldı ve bildirildiğine göre kripto para borsası Coinbase’e katıldı.

İlgili Okumalar | Biden Bu Hafta Kripto Para Birimi Yönetici Kararını İmzalayacak

BTC, 4 saatlik grafikte canlanma belirtileri gösterdi.  Kaynak - BTC/USD
BTC, 4 saatlik grafikte canlanma belirtileri gösterdi. Kaynak – Ticaret Görünümü

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img