Goldman Sachs, Zengin Müşterilere Bitcoin (BTC) ve Kripto Yatırım Hizmetlerinin ‘Tam Spektrumunu’ Sunmaya Hazırlanıyor: Rapor

Bankacılık devi Goldman Sachs’ın önümüzdeki aylarda derin cepli müşterilerine kripto yatırım hizmetleri sunmak istediği bildiriliyor.

yeni bir göre rapor CNBC tarafından, yatırım bankası yakında Bitcoin (BTC) ve yüksek net değerli müşterilerinden gelen yüksek talep nedeniyle diğer kripto varlıklarının “tam spektrumu” için destek eklemeyi planlıyor.

Goldman Sachs’ın özel varlık yönetimi bölümü için yeni atanan dijital varlık başkanı Mary Rich, şunları söyledi:

“Özel servet müşterileri için ekosisteme düşünceli ve uygun erişim sunmanın yollarını keşfetmek için firma genelindeki ekiplerle yakın bir şekilde çalışıyoruz ve bu, yakın vadede sunmayı umduğumuz bir şey…

Arayan bir müşteri grubu var. [cryptocurrencies] enflasyona karşı bir önlem olarak ve geçen yılki makro zemin kesinlikle bunda rol oynadı.

Ayrıca, bazı yönlerden yeni bir İnternetin şafağında oturduğumuzu hisseden ve bu alana katılmanın yollarını arayan büyük bir müşteri grubu da var.”

Goldman Sachs’ın özel servet yönetimi, minimum 25 milyon dolarlık yatırımı olan varlıklı müşterilere yöneliktir.

Şu anda banka, yasal olarak kripto hizmetleri sunmak için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve New York Finansal Hizmetler Departmanı gibi eyalet ve federal düzenleyici kurumlardan gerekli izinleri toplamanın ortasında, bilgili kaynaklar. Konunun CNBC’ye anlattı.

Onaylanması halinde Goldman Sachs, tüketicilere BTC yatırım hizmetleri sunma konusunda ABD merkezli bankacılık devi Morgan Stanley’e katılacak.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Algılayıcı/Ruslan Kim Stüdyosu[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img