GRAFSOUND: Müziğin Blok Zinciri İle Evrenselleşmiş Hali

Bu projedeki teknik incelememize başlamadan evvel, ekip hakkında gözümüze çarpan ve sizler için de faydası olacağını düşündüğüm kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Bu projedeki teknik incelememize başlamadan evvel, ekip hakkında gözümüze çarpan ve sizler için de faydası olacağını düşündüğüm kısa bir bilgi vermek istiyorum.

CEO KJ KIM, kendi alanında uzman bilgisi ve uygulamalar üzerinde uzun zamandır süregelen teknik çalışmalar ile karşımıza çıkıyor. Blok zincir ile evrensel müziğin buluştuğu noktada insanların dünyanın tüm seslerine, dilediğince ve özgür olarak ulaşması aynı zamanda faydalanırken de kazanabilecekleri bir platform inşa etmiştir. Projenin operasyon müdürü KIM MANHO, uzun yıllar hem finans piyasalarında varlık göstermiş hem de müziğe olan hayranlığını ve büyük ilgisini daha fazla arka planda bırakmamak adına ekibe dahil olmaya karar vermiştir. Kendisi ayrıca drama eğitmeni ve bestecidir.

Blockchain teknolojisinin benzersiz altyapısı ve merkeziyetsiz oluşunu bir müzik platformu ile birleştirerek, insanların hem müzik dinlerken hem de şarkı söylerken sarf ettiği emeğin karşılıksız kalmayacağı bir ürün ile karşımıza çıkıyor.

Peki nedir bu GRAFSOUND?

Projenin temel amacı; müzik piyasasında gerek ses sanatçısı gerek drama eğitmeni olsun veya aklınıza gelebilecek ve müzik ile ilişkilendirebileceğimiz her türlü çalışmanın yeterince değeri bilinmemesinin artık önüne geçmektir. Bu hedefe ulaşırken de en önemli yardımcıları ekonomik özgürlüklerini elde etmeleri olarak görülmektedir. Şu anda dahi, ismi henüz duyulmamış sanatçılar onca emek ve zahmete katlanıp beste yaptıktan sonra emeklerinin karşılığını alamamaktalar. Ayrıca son zamanlarda dijital ortamın yaygınlaşmasıyla birlikte de korsan yayıncılığın artması, izinsiz ulaşılan bu ürünlerin yaratıcılarına sağlayabileceği minimum katkıyı da ortadan kaldırmaktadır.

İzinsiz dinlenen bu yapıtlar sonraki zamanlarda da bestecilerine de zarar vermektedir. İşte tam bu aşamada yaşanan problemleri çözmek adına GRAFSOUND devreye giriyor. Hak edene hak ettiğini vermek, müziğe olan tutkuyu arttırmak ve en önemlisi de dünyadaki herkesi müziğin evrenselliğini kullanarak blockchain altyapısıyla tanıştırmak olarak kendi misyonlarını belirlemiştir, ekip. Bunu yaparken en önemli araçları tasarladıkları mobil uygulama olacaktır. Şu an için en kıymetli bilgi kendi websiteleri aracılığıyla elde edilebilir.

Bütün müzik parçaları sayesinde sanatsal çözümün odak noktası haline gelme hedefi ve tüm telifleri alınmış eşsiz bir uygulama aracılığıyla tüm dünyaya yepyeni bir soluk getirme uğraşındalar. Bu uygulamayı indirerek içinde barındığı binlerce parçayı dinleyebileceksiniz. Aynı zamanda seslendirdiğiniz parçaları da kaydedip istediğiniz vakit dinleme şansına erişme imkanınız olacak.

İşte tam da bu noktada GMST’nin var olma nedeni ortaya çıkıyor!

GRAFSOUND müzik servisinin 2020 temmuz ayında resmi olarak faaliyete başlaması bekleniyor. Bunun yanı sıra bünyelerindeki bir diğer ürün olan GrafSound TV’nin de altyapı çalışmaları çoktan başlamış durumda. Bu saydıklarımız GMST’nin kullanım alanlarından sadece iki tanesini temsil ediyor. Bu sayede geniş bir topluluğa rahatlıkla hitap edecekleri de aşikar.

Ayrıca şu anda, Çin’deki en iyi 3 elektronik varlık yönetimi uzmanı-SKYLINE’den oluşan bir ekip ile pazarlık sözleşmesi imzalandığını ve proje için pazarlama sürecini desteklendiğini biliyoruz. Skyline’ın şu anda 100.000’den fazla katılımcısıyla, büyük ölçekli birçok topluluğa karşı yakın bir ilişki içinde olduğu bilinmektedir. Ayrıca, 80’den fazla kriptoyla ilgili projeyi başarıyla uygulayan mükemmel bir şirket olarak da dikkat çekiyor.

Bu anlamda, çıkmış oldukları bu yolda en büyük destekçileri; yakın zamanda tanıtım lansmanını yaptıkları Coinkeeper topluluk yöneticisi ve operasyon müdürleri ile birlikte gerçekleştirilen kısa çalışmadan bahsetmek istiyorum.(AMA) ”Bana istediğini sor” sloganı ile projelere şeffaflık, bunun yanı sıra projelerle kurduğu ortaklıklar sayesinde de hem 150.000’i aşkın kayıtlı kullanıcısına hem de 75.000’i aşkın Telegram üyesine projeler ile köprü görevini yerine getiriyor. Coinkeeper; başlatmış olduğu bu etkinlik planlamaları ile diğer tüm proje sahiplerine destek ve tanıtım anlamında büyük etki verdiğini görüyoruz.

anlık kripto

Related articles

1 Comment

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img