Grayscale Cardano (ADA), Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Dört Ek Altcoinden Oluşan Fon Başlattı

Yatırım devi Grayscale, yatırımcılara önde gelen akıllı sözleşme platformlarına erişim sağlamak için Akıllı Sözleşme Platformu Ex-Ethereum Fonu’nu (GSCPxE) piyasaya sürüyor.

yeni bir göre duyuruyeni yatırım ürünü, Ethereum (ETH) hariç tüm önde gelen akıllı sözleşme paralarının piyasa değeri ağırlıklı performansını ölçen CoinDesk Akıllı Sözleşme Platformu Select Ex ETH Endeksini takip ediyor.

Fon şu anda %24,63 ile Cardano (ADA), %24,27 ile Solana (SOL), %16,96 ile Avalanche (AVAX), %16,16 ile Polkadot (DOT), %9,65 ile Polygon (MATIC) ve Algorand (ALGO)’dan oluşmaktadır. %4,27 ile ve Stellar (XLM) ile %4,06 ile.

Grayscale, önceden belirlenmiş koşullar karşılandığında otomatik olarak yürütülen blok zinciri tabanlı programlara dayanan merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için artan talebin ortasında fonu başlattı.

Yeni fonun Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein,

“Akıllı sözleşme teknolojisi, dijital ekonominin büyümesi için kritik öneme sahip, ancak hangi platformun kazanacağını bilmek için henüz çok erken – en hareketli geliştirici topluluklarını çekmek ve elde tutmaktan platformun yüksek hızlı, esnek ve ölçeklenebilir olmasını sağlamaya kadar. GSCPxE’nin güzelliği, yatırımcıların tek bir kazanan seçmek zorunda kalmaması ve bunun yerine akıllı sözleşme platformu ekosisteminin gelişimine tek bir yatırım aracı aracılığıyla erişebilmeleridir.”

GSCPxE, Grayscale’in 18. yatırım ürünü ve üçüncü çeşitlendirilmiş fonudur.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Volodimir ZozulinskyiSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img