Gri Tonlamalı Düzenleyici, Crypto Giant’ın Bitcoin ETF Teklifini Reddetmeli, SEC’e Karşı Dava Açabilir

Grayscale Investments CEO’su Michael Sonnenshein, dijital para birimi varlık yöneticisinin, spot bir Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) onayı almak amacıyla ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı yasal yollara başvurabileceği konusunda uyardı.

Bir Bloomberg röportajında, SEC, Sonnenshein aleyhine bir İdari Usul Yasası davasını değerlendirip değerlendirmeyeceği sorulmuştu. diyor SEC, Grayscale’in spot Bitcoin ETF başvurusuna karar verdikten sonra “tüm seçenekler masada”.

Grayscale, 19 Ekim 2021’de bir spot Bitcoin ETF için başvurdu. SEC’in kararının, talepte bulunmayı ve kamu yorumlarını dikkate almayı içeren sekiz aylık bir inceleme sürecinin ardından Temmuz ayında vermesi bekleniyor.

“Bence tüm seçenekler masada. Şu andan itibaren Temmuz başında sona erecek olan 240 günlük sürecin sonuna kadar, SEC’in akademisyenler ve politika yapıcıların yanı sıra mümkün olduğunca çok sayıda yatırımcıdan haber almasının kesinlikle önemli olduğunu düşünüyorum.

Herkesin bu konuyu tartma fırsatı var ve bunların hepsi aslında SEC’in konuyu önlerinde tartması olarak kabul ediliyor. ”

Sonnenshein’e göre, SEC, fiziksel destekli Bitcoin ETF veya spot Bitcoin ETF yerine, yalnızca Bitcoin vadeli ETF’lerini – amiral gemisi kripto para biriminin türevlerine dayanan Bitcoin ETF ürünlerini onaylayarak yatırımcıların seçimini reddediyor.

“Artık piyasada Bitcoin vadeli ETF’lerine sahip olduğumuz gerçekten çok heyecan verici bir duyuruydu. Ancak ne yazık ki bu, yatırımcıları bu Bitcoin vadeli ürünlerine zorladı çünkü var olan tek şey bunlar.”

SEC’in birkaç Bitcoin vadeli ETF’sini onaylamasına, ancak tek bir Bitcoin ETF’sini onaylamamasına rağmen, Grayscale Investments CEO’su, piyasa düzenleyicisinin bir gün fiziksel olarak desteklenen bir Bitcoin ETF’sine izin vereceğinden umutlu olduğunu söylüyor.

“Nihayetinde bunun bir spot Bitcoin ETF’nin onaylanıp onaylanmadığı değil, ne zaman onaylanacağı meselesi olduğuna inanıyoruz.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/tanatpon13p/Chuenmanuse[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img