Günde iki kez öngörülebilir pasif gelir sağlamak

Kripto para endüstrisi, portföy yönetimine aktif bir yaklaşımdan hoşlananlar için bol ödüller sağlayabilir. Ancak bu, doğru sağlayıcının yardımıyla pasif nakit akışı için de geçerlidir. Kullanıcılara sağlam getiriler sağlayan CakeDeFi aracılığıyla günde iki kez öngörülebilir pasif gelirin kilidini açmak mümkündür.

Kripto ile Pasif Gelir Zor Değil

Merkezi olmayan finans ekosistemi büyümeye devam ederken, insanlar kripto varlıklarını nasıl çalıştırabileceklerini merak ettiler. Birçoğu bu ekosistemde iyi para kazanıyor gibi görünüyor ve kazançları yiyecek, içecek, bakkaliye vb. dahil olmak üzere temel masrafları karşılıyor. Ancak, daha da fazla insan, bunların herhangi birinin nasıl mümkün olduğu ve böyle bir pasifliği elde etmek için ne yapmaları gerektiği konusunda şaşkına dönüyor. gelir akışı.

Kripto para birimi endüstrisi, uygulamalı varlık yönetimi gerektirdiği için bir üne sahiptir. Çoğunlukla, bu, kişinin portföyünü alım satım ve yeniden dengeleme söz konusu olduğunda doğrudur. Bununla birlikte, popüler varlıkların çoğu, kullanıcıların bugünlerde sağlam bir pasif gelir elde etmelerine yardımcı olabileceğinden, DeFi çekiş kazandığından beri çok şey değişti. Yüksek ödüller elde etmek için düzinelerce para birimine yatırım yapmak gerekli değildir.

Hiç kripto paraya sahip olmayanlar için bile, öngörülebilir pasif gelir elde etmek elinizin altında. CakeDeFi’de, kullanıcılara desteklenen para birimini/para birimlerini edinme ve pasif gelir elde etmek için çeşitli hizmetler aracılığıyla çalıştırma adımlarında rehberlik edilir. Geniş bir ana akım izleyici kitlesini çekebilecek erişilebilir ve eğitici bir yaklaşımdır.

Birçok insanın kafasındaki büyük soru, ne sıklıkla ödeme alacaklarını bulmaktır. Bir tasarruf hesabı yılda bir kez faiz sunar ve o zaman bile çoğu zaman hayal kırıklığı yaratır. DeFi’de ve CakeDeFi aracılığıyla kullanıcılar ödüllere günde iki kez erişebilir. Bakiyeler her 12 saatte bir güncellenir ve ödüller gecikme olmaksızın gerçek zamanlı olarak tahakkuk eder.

CakeDeFi ile Basit Bir Yolculuk

bu CakeDeFi platformunda en erişilebilir ve karlı DeFi özelliklerini sunar. Kullanıcılar kriptolarını stake etmeyi, borç verme için kullanmayı veya çeşitli havuzlara likidite sağlamayı seçebilirler. Her seçeneğin farklı bir getiri ve karlılık düzeyi vardır.

Stake ve borç verme, nispeten riskten kaçınanlar için düşük oynaklığa sahip en az riskli seçeneklerdir. Borç vermenin yılda %7’ye kadar getirisi vardır, oysa staking’in getirisi yılda %34,3’e kadar çıkabilir. Borç verme için Bitcoin, Ethereum, USDT ve USDC kullanılabilir. Staking şu anda yalnızca DeFiChain’in yerel varlığı olan DFI ve Dash için desteklenmektedir. Kullanıcılar, tüm bu varlıkları CakeDeFi platformu aracılığıyla edinebilir ve bunlar arasında özgürce dönüşüm gerçekleştirebilir.

Likidite madenciliği, daha büyük risk iştahı olanlar için güçlü bir seçenektir. Ancak, ödül kazanmaya başlamak için havuzda iki para birimi sağlamayı gerektirir. Faiz oranı yılda %97,85’e kadar çıkabilir ve iki düzineden fazla para birimi tarafından desteklenir. Likidite kilitlendiğinde, kullanıcılar pasif bir yaklaşım sergileyebilir ve her 12 saatte bir kazançlarının arttığını görebilir.

Gelecekteki DeFi büyümesini sağlamak için tüm bu özellikleri erişilebilir kılmak çok önemlidir. CakeDeFi, acemi ve ileri düzey kullanıcıların keşfetmesi ve faydalanması için borç verme, stake etme ve likiditeyi kolaylaştırır. Ayrıca, bu seçeneklerden en iyi şekilde yararlanmak için herhangi bir teknik uzmanlığa gerek yoktur. Platform, kullanıcılara günde iki kez öngörülebilir pasif gelir elde etme yolunda yardımcı olmak için geniş rehberlik sağlar.

Resim: Pixabay

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img