Hard Fork Güncellemesinden Bu yana 5.860.000.000 $ Değerinde Ethereum (ETH) Yandı: Insights Firm IntoTheBlock

Önde gelen bir kripto istihbarat firması, Ağustos ayında Londra hard forkunun piyasaya sürülmesinden bu yana yakılan Ethereum (ETH) miktarını ortaya koyuyor.

IntoTheBlock, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yükseltmeden bu yana 5,86 milyar dolar değerinde iki milyondan fazla Ethereum yaktığını ve son üç ayda 766,720 ETH’nin (2,27 milyar dolar) yok edildiğini ekledi.

resim
Kaynak: IntoTheBlock/Twitter

Londra hard forku, önde gelen akıllı sözleşme platformunun tedariki üzerinde baskı oluşturmak için bir kullanıcı bir işlemi her gerçekleştirdiğinde belirli miktarlarda ETH’yi kalıcı olarak yok eden EIP-1559 protokolünü tanıttı.

IntoTheBlock diyor Fungible olmayan jetonları (NFT’ler) içeren işlemler, Ethereum’un ücret yakma mekanizmasının en büyük yakıt kaynağıdır.

“NFT ticaret faaliyeti, EIP 1559’un piyasaya sürülmesinden bu yana en büyük Ether yakıcı oldu:

  • Tek başına OpenSea etkinliği, ultrasona göre 230k ETH’nin artık dolaşımda olmamasına neden oldu.
  • NFT hacimleri Ocak ayında zirveye ulaşırken, Ether’in net ihracı yaklaşık %-2’lik tarihi düşük seviyelere düştü.
  • Birleşmenin ardından, ihraç edilen ETH miktarının %90 oranında düşmesi bekleniyor ve bu da Ether’in arzını yılda %5’e kadar azaltmak için benzer ücret seviyelerine yol açacaktır.”

Ethereum’un dolaşımdaki arzı düşmeye devam ederken, geniş çapta takip edilen takma adlı analist Smart Contracter, ETH’nin önümüzdeki aylarda Bitcoin’den (ETH/BTC) daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

“Haftalık ETH/BTC, daha düşük seviyelere güzel bir yüksek zaman dilimi koyuyor gibi görünüyor. Bence bazı BTC’leri bu seviyelerde döndürmek için fena bir nokta değil.”

resim
Kaynak: Akıllı Müteahhit/Twitter

Smart Contracter tablosuna bakıldığında analist, ETH/BTC’nin Haziran ayına kadar 0,09 BTC’ye (3.811 $) yükseleceğini tahmin ediyor ve bu da paritenin mevcut değeri olan 0,07 BTC’den (2.964 $) yaklaşık %30’luk bir yukarı potansiyel olduğunu gösteriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Zelenov Iurii[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img