Hedge Fund CEO’su Anthony Scaramucci’ye Göre Bitcoin’in (BTC) 500.000 ABD Dolarına Yönelik Sinyali İşte

Hedge fonu kıdemli Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki iki yıl içinde altı haneli bir değerlemeye ulaşacağını söyledi.

Küresel yatırım firması Skybridge Capital’in CEO’su CNBC’ye yeni bir röportaj verdi. diyor Bitcoin cüzdan sayısındaki hızla artan büyümenin, amiral gemisi kripto para biriminin 500.000 $ ‘a doğru yolda olduğunu gösterdiğini söyledi.

“Glassnode’a göre, muhtemelen 245 milyon cüzdan veya Bitcoin ile ilgili hesaplar var. Ben yaptığımda veya Skybridge ilk Bitcoin yatırımını yaptığında 85 milyon cüzdandan bahsediyorduk ve bu 2020 Ekim-Kasım aylarıydı, bu yüzden Bitcoin ağının muhteşem büyümesini bir düşünün.”

Scaramucci: Bitcoin önümüzdeki iki yıl içinde 100 bin dolara ulaşacak @Scaramucci #bitcoin #kripto pic.twitter.com/RSunD2bPW2

— Joan Muwahed (@joanmuwahed) 30 Mart 2022

Scaramucci, cüzdanların insanların Bitcoin’e olan güvenine genel bir bakış sunduğunu söylüyor.

“Cüzdanlar büyüdükçe ve Bitcoin ağındaki işlemler büyüdükçe, insanların Bitcoin’in muhasebesi olan Bitcoin’e daha fazla güvendiğini düşünüyorum. Cathie Wood gibi biri size, bir milyar cüzdan, Bitcoin’in madeni para başına 500.000 dolara kolayca ticaret yapabileceğini söylerdi.

Milyarder, önde gelen dijital varlığın 2024 yılına kadar 100.000 dolara ulaşabileceği konusunda iyimser.

“Geçen yıl yanlış anladım çünkü COVID’in savaşını veya uzamasını beklemiyordum, ancak küresel olarak ölçeklenme şekli ve ondan kurtulmanın çok zor olduğu göz önüne alındığında Bitcoin’in bunun için hiçbir neden olmadığını düşünüyorum…

Bitcoin bir nevi sistemde yer alıyor ve bu, merkeziyetsizliğinin doğası gereği, dünya çapında kullanımı kolaylaştırdığı için bir şey.”

Yazma sırasında, Bitcoin 47.201.10 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alberto Andrei Rosu/S-Design1689[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img