Hong Kong Satış Otomatları İçin Ghostcoin Kullanılabilir

John McAfee destekli gizlilik parası Ghost Coin, Hong Kong otomatları için bir ödeme seçeneği olarak ivendPay ile ortaklık yapıyor.

John McAfee liderliğindeki gizlilik odaklı madeni para olan Ghost Coin, şimdi Hong Kong Disneyland’daki otomatlarda kullanılabilir. Ghost Twitter’da yaptığı açıklamada, kripto ödeme sistemi ivendPay ile Hong Kong, hatta Hong Kong Disneyland’da bile 60’tan fazla otomatta konuşlandırılması için ortaklık yaptığını açıkladı .

Ghost Twitter’da. , “GHOST’u ilk başlattığımızda vizyonumuz sadece #Gizlilik’e değil, aynı zamanda gerçek kullanıcıların benimsenmesine de odaklanmaktı,” dedi.

Mahremiyet parası ve dağıtılmış borsa , geçen hafta onu çevreleyen tartışmaların ortasında yayına girdi . Ghost dağıtılmış exchange, işlemdeki McAfeeDEX dağıtılmış exchange’in yerini aldı.

Tartışmalı ve eksantrik McAfee, Ghost teknik incelemesinin bazı bölümlerinin açık kaynak protokolü PIVX teknik incelemesinden “kopyalanıp yapıştırıldığı” tespit edildikten sonra ateş altında kaldı. McAfee , hakaret için PIVX’i dava etmekle tehdit ettiğini itiraf etti . PIVX ayrıca bu yılın dördüncü çeyreğinde Zcash’ten zk-SNARKS tabanlı bir gizlilik protokolü başlatmayı planlıyor.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img