Hong Kong’un eski finans şefi NFT’leri başlatacak

Şehrin en uzun süredir hizmet veren Mali Sekreteri John Tsang Chun-wah, portresinin 3.000 misli karşılığı olmayan jetonunu (NFT) piyasaya sürerek Hong Kong’un trendden yararlanan ilk devlet memuru olacak.

İlgili makaleye bakın: Hong Kong Borsası, ‘Diamond’ pilot uygulamasında dijital varlık ticaretini denemek için

Hızlı gerçekler

Tsang, devir teslimden bu yana en uzun süre görev yapan Mali Sekreter oldu. 2017 seçimlerinde giden İcra Kurulu Başkanı Carrie Lam Cheng Yuet-ngor’a yenildi. Eski memurun NFT’si Japon sanatçı Yosuke Yamauchi ile işbirliği içinde basılacak. Tsang Pazartesi günü söyledi.
Tsang’ın hizmet sonrası tarafından bağlı olması pek olası değil uygulanan kısıtlamalar Hong Kong tarafından eski ofislerinden kazanç sağlayan memurlar hakkında. NFT koleksiyonunun başlığı “evetKantonca’da “ya da “Şans Tanrısı”, Hong Kong’un mali sekreterlerine verilen takma addır. Tsang, sahiplerine henüz duyurulmamış olan yaklaşmakta olan Web 3.0 projesine öncelikli erişim verileceğini söyledi. Tsang, zamanlamanın “diğer haberlerle kesinlikle ilgisi olmadığını” iddia etti.

İlgili makaleye bakın: Asya neden bir NFT patlaması için bir sonraki büyük pazar olmaya hazırlanıyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img