Huobi Tayland Kripto Para Kapılarını Açtı

“Huobi Tayland, Tayland’ın geleceği için kripto para sunarak kapılarını açtı”

Ülkenin ödeme sistemleriyle entegrasyon planları var. Henüz anlaşma yok, ama Huobi’de bir tane var.

Huobi Tayland, bugün yerel kripto para borsasını resmen başlattı. Müşterileri, ülkenin ulusal para birimi Tayland Bahtı’nu kullanarak kripto para satın alabilir.

Huobi Tayland müşterileri baht kullanarak Bitcoin, Ether, Huobi Token ve Tether satın alabilirler. Kısa bir süre sonra Huobi Tayland, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Litecoin ve XRP eklemeyi planlıyor.

Huobi Group Global Business Başkan Yardımcısı Ciara Sun, “Servetin herkes için her yerde daha kapsayıcı ve ulaşılabilir olduğu adil bir dünya yaratmaya yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

Tayland nakitsiz bir ekonomiye doğru ilerliyor, bu nedenle onaylı lisans Huobi’ye ülkenin büyüyen kripto ekosistemine katkıda bulunmak için daha fazla fırsat sunacak ”dedi.

Huobi sözcüsü;Taylandlı ortaklarla Tayland vatandaşlarının düzenli ödeme sistemleri kullanarak kriptoyla ödeme yapmasını kolaylaştırmanın ancak “henüz herhangi bir anlaşmayı resmileştirmesinin” kolay olduğunu söyledi.

Nilhan T.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img