İşte Metaverse’de Nasıl Parti Yapabilirsiniz?

Metaverse fikri hala bilim kurgudan çıkmış gibi görünse de, teknoloji dünyasında heyecan verici yeni dönem şimdi resmen gerçek.

Tazelemeye ihtiyaç duyanlar için Metaverse, fiziksel dünyanın öğelerinin sanal versiyonlarını ve fiziksel olarak kalıcı sanal dünyayı birleştiren birbirine bağlı bir sanal alandır. Başka bir deyişle, insanların oynayabileceği, çalışabileceği, sosyalleşebileceği ve hatta tamamen yeni bir ekonomi sistemi yaratabileceği alternatif bir dijital gerçeklik.

Meta veri deposuyla ilgili olanaklar sınırsızdır; kullanıcılar bir randevuya çıkabilir, başka bir ülkeye seyahat edebilir, video oyunları oynayabilir ve hatta şimdi bir partiye katılarak yeni arkadaşlar edinebilir. Bu doğru, metaverse’den çıkan en son gelişmelerden biri, organize bir etkinlikte koltuğunuzun rahatlığından sanal olarak karışma yeteneğidir.

Etkinlik organizatörleri için metaverse partilerinin sınırsız faydaları vardır. Erişilebilirlik ve düşük seyahat maliyetlerinden yaratıcı mekan seçeneklerine ve sonsuz özelleştirmelere kadar, sanal bir dünyada bir etkinliğe ev sahipliği yapmak, gerçek hayattaki bir etkinlik kadar eğlenceli ve ilgi çekici olabilir, ancak tamamen yeni bir düzeyde.

Video oyunu geliştiricisi devi Epic, ilk metaverse parti destinasyonlarından birine öncülük ederek, metaverse parti çoğunluğuna çoktan atladı. Fortnite Parti Dünyaları oyuncuların arkadaşlarla tanışmak ve mini oyunlar oynamak için sosyal alanlara katılabilecekleri.

Yaratıcılar Fivewalnut ve TreyJTH ile işbirliği içinde Epic, iki parti dünyası, bir tema parkı ve bir salon duyurdu ve aynı barışçıl sosyalleşme hedefine odaklandıkları sürece herkesi kendi dünyalarını yaratmaya ve sunmaya teşvik ediyor.

“Bunlar, oyuncuların takılabileceği, eğlenceli mini oyunlar oynayabileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği yerler olarak tasarlanmış deneyimlerdir… Burası gidebileceğiniz, rahatlayabileceğiniz, iyi vakit geçirebileceğiniz ve bazı mini oyunlar oynayabileceğiniz bir alan” onun içinde ilan ifade.

Oyuncular Merkezlerde takılabilir olsa da, Party World’ün asıl amacı eğlenmek ve oyuncuların yaratıcı deneyimler keşfetmelerine yardımcı olmaktır. “Mesai sonrası samimi ve anlamsız bir macera için gece geç saatlere kadar dinlenme salonunu ziyaret edin. Arkadaşlarını getir ya da yenilerini yap!”

Meta veri deposunda sanal olay alanlarına öncülük eden bir başka platform ise Parti.Space. Şirketin amacı, sanal parti alanları ile çarpıcı çevrimiçi ekip partilerine veya tam teşekküllü kurumsal kutlamalara ev sahipliği yapmaktır ve şimdiden 1 milyon dolar topladı metaverse temalı sanal olaylar işini büyütmek için.

Party.Space’in fonları satışlarını ölçeklendirmek, yeni uygulamaları keşfetmek, sanal etkinlikler için ilk metaverse ayarını başlatmak ve özellikle alan için tasarlanmış bir NFT koleksiyonu oluşturmak için kullanmayı hedeflediği bildiriliyor.

Eşsiz bir müzik ve dans yelpazesiyle yarışmalara ve etkinliklere ev sahipliği yaparak “Metaverse’deki en büyük, en renkli, canlı, canlı topluluğu” yaratmayı amaçlayan bir platform olan CryptoBilli$, aynı zamanda metaverse’in parti dünyasına yeni katılan bir başka heyecan vericidir. Şirketten bir sözcü Luna PR’a verdiği demeçte, “CryptoBilli$ topluluğunun üyelerinin, her zaman dört gözle bekleyecekleri bir etkinliğe sahip olacakları, başka hiçbir yere benzemeyen bir yerde olduklarını hissetmelerini istiyoruz” dedi.

Sanal etkileşimli etkinliklerine ek olarak CryptoBilli$, kullanıcıların Decentraland’daki Metaverse’de avatarlarına takabilecekleri bir dizi 2D ve 3D NFT’leri ve benzersiz giyilebilir yüz maskelerini serbest bırakacak. “Karakterlerimiz insan, bu da onları izleyiciler için daha çekici kılıyor. Hepsi elle çizildiğinden, izleyicilere eski bir çizgi film izliyormuş gibi nostaljik bir his verecek” dedi.

CryptoBilli$’ın yaklaşan metaverse olay platformu, olayları tamamen yeni bir etkileşimli seviyeye taşıyor. Şirketin bir sonraki mağazasında neler olduğunu öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img