Jack DORSEY’e Göre Bitcoin Süper Kahraman Oldu

Bitcoin savunucusu Jack Dorsey, Twitter takipçilerinin ötesinde takdir ve övgü kazandı. Dün, Kare ve Twitter CEO'su küresel COVID-19 salgınıyla mücadele için 1 milyar dolar (servetinin% 28'i) tahsis ettiğini açıkladı.

Bitcoin savunucusu Jack Dorsey, Twitter takipçilerinin ötesinde takdir ve övgü kazandı. Dün, Kare ve Twitter CEO’su küresel COVID-19 salgınıyla mücadele için 1 milyar dolar (servetinin% 28’i) tahsis ettiğini açıkladı.

Bitcoin Savunucusu Süper Kahraman Statüsüne Yükseltildi

Jack Dorsey’nin bu alanda hep kudosu oldu. Finansal hizmetleri ve mobil ödeme şirketi Square, Bitcoin işlemlerine izin veriyor. Sosyal medya platformu Twitter’da ₿ sembolü sağladı ve tekrar tekrar Bitcoin’in en büyük savunucularından biri olarak konuştu. Ama şimdi, mükemmel insanlık statüsünü tamamen yeni bir seviyeye taşıdı. Servetinin% 28’ini küresel COVID-19 yardımına bağışlamak için bağışladı.

Salgın hastalığın silahsızlandırılmasından sonra, geri kalan fonların kızların sağlığı ve eğitimine ve UBI’ya doğru gideceğini söyledi. Ayrıca, insanların paranın nasıl harcandığını izleyebilecekleri ve her hareketi tamamen şeffaf bir şekilde görebilecekleri bir Google belgesi sağladı.

Twitter akışında, kızların eğitimi ve UBI’ye odaklanma nedenlerini haklı çıkardı. Dedi ki:

Dünyanın karşılaştığı varoluşsal sorunlara en iyi uzun vadeli çözümleri temsil ettiklerine inanıyorum. UBI, deneye ihtiyaç duyan harika bir fikirdir. Kızın sağlığı ve eğitimi dengede olmak için çok önemlidir:

Ayrıca sürecin şeffaf hale getirilmesinin önemli olduğunu söyledi, böylece “ben ve diğerleri öğrenebiliriz”. Diyerek şu sonuca vardı:

Neden şimdi? İhtiyaçlar giderek daha acil ve hayatım boyunca etkisini görmek istiyorum. Umarım bu başkalarına benzer bir şey yapmaları için ilham verir. Hayat çok kısa, şimdi insanlara yardım etmek için bugün elimizden gelen her şeyi yapalım.

Örnek Küresel Ayarları

Dorsey’in tweet’i binlerce beğeni ve yorum topladı, belki de en önemlisi, her Amerikalı için 1000 $ ‘lık Evrensel Baz Gelir (UBI) savunucusu olan eski Demokratik başkan adayı Andrew Yang’dan bir teşekkür aldı. Ayrıca tartışmayı en üst düzeye çıkaran kripto para birimi hakkında yüksek bilgi ve desteğe sahip Bitcoin’in seçimiydi. Basitçe dedi ki:

Teşekkürler Jack! Bu muhteşem bir taahhüt

Binance’ın CZ’si, Dorsey’in yeni nesil “milyarderler” için parlak bir örnek olduğuna dikkat çekti. Ne kadar sahip oldukları konusunda ölçülmemeleri gerektiğini, ancak ne kadar verdiklerini söyledi:

Tüm dezenformasyon, belirsizlik ve şu anda dünyayı yakalama korkusuyla, içinde Jack Dorsey gibi insanlar olduğunu bilmek rahatlatıcı. Sadece adım atmaya ve harekete geçmeye değil, yeni finansal politikaları deneyerek taahhütlerini görmeye istekli. Saygı.

Jack Dorsey’s in büyük cömertliği konusunda fikriniz nedir? Aşağıda yorumlara yazabilirsiniz.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img