Jack Mallers, Büyük Perakendecilerde Bitcoin (BTC) Ödemelerine İzin Vermek İçin POS Devleri ile Grev Ortaklığını Duyurdu

Lightning Network cüzdan Strike CEO’su, ödeme platformunun ödeme endüstrisinde devrim yaratmak için satış noktası devleri Shopify, NCR ve Blackhawk Network ile birlikte çalıştığını söyledi.

Miami’deki Bitcoin 2022 Konferansı’nda bir konuşma yapan Jack Mallers, ilan edildi Shopify’ı destekleyen herhangi bir web sitesinin artık Lightning Network’te Bitcoin (BTC) ödemelerini işleyebileceğini.

“Bu yıl… hiç alışveriş yaptınız mı? [the list of retailers below]?

Bu başka bir ülkede değil. Bu bir yerde test pilotu değil – hayır. Bu Amerika Birleşik Devletleri’nde. Bir markete, Whole Foods’a, Chipotle’a girebileceksiniz… Tor üzerinden bir Yıldırım düğümü kullanmak ister misiniz? Onu yap. Nakit Uygulamasını kullanmak ister misiniz? Bunu yapın… Chipotle Bitcoin istiyorsa, onlara Bitcoin vereceğim, Bitcoin’e yerleşeceğim.”

Kaynak: BitcoinMagazine/YouTube

Mallers, Bitcoin ödemelerini “daha iyi” ve “anında dolar” olarak nitelendiren “1949’dan itibaren yükselen ödeme ağlarını” eleştirmeye devam ediyor.

“[Bitcoin is] Sonunda hayatımıza yerleştirilen ve dağıtılan yeni, üstün bir ödeme rayı.”

Duyuru, duyurulan perakendecilerin çoğu ABD ekonomisindeki ana akım oyuncular olduğu için benimsenme konusunda büyük umut vaat ediyor.

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe tepki gösterdi Twitter’daki haberlere.

“KIRILMA: POS ile ortaklaşa grev, bu yıl McDonald’s, Walmart ve daha fazlasında Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz.

Evlat edinme çılgına dönüyor.”

Eylül 2021’de Strike CEO’su, Bitcoin’in ödeme endüstrisini bozma gücüne sahip olduğunu tahmin ederek dünkü duyuruyu önceden haber verdi.

“Birine tweet atmayı dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herhangi bir para biriminde, birine para göndermek kadar kolay hale getirmek için Bitcoin kullanıyoruz. ”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Studiostoks[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img