Japonya Yeni Kripto Borsası Açmaya Hazırlanıyor

OK Group'un bir Japon iştiraki olarak şirket, Japon Finansal Hizmetler tarafından yayınlanan kripto ile ilgili yasa Ödeme Hizmeti Yasası, idari yönergeler ve özdenetim kurallarına tam olarak uyacak şekilde hazırlandığını belirtmektedir.

OK Group’un bir Japon iştiraki olarak şirket, Japon Finansal Hizmetler tarafından yayınlanan kripto ile ilgili yasa Ödeme Hizmeti Yasası, idari yönergeler ve özdenetim kurallarına tam olarak uyacak şekilde hazırlandığını belirtmektedir.

OKCoin Japonya’da Yeni Borsa Açacak

Resmi bir açıklamaya göre, merkezi Tokyo’da bulunan OKCoin Japan Co. Ltd., sanal döviz değişimi işini başlatmak için kayıt işlemini tamamladı.

Artık OKCoin, kullanıcıları korumak için gereken ek güvenlik önlemlerinde uzun bir inşa sürecini tamamladı. Bunlar arasında hizmetleri güvenli bir şekilde kullanmak için bir işletim sistemi ve kullanıcı mülkü ve bilgilerinin ayrımı yönetimi bulunmaktadır. OKCoin Japonya CEO’su John Feng, Bitcoinist’e şunları söyledi:

Tokyo’daki ciddi koronavirüs durumuna rağmen bugün verilen lisans bizim için bir adımdı. Sadece düzenleyicinin kripto endüstrisine olan bağlılığını değil, aynı zamanda OKCoin Japonya’ya güçlü desteğini de gösteriyor. Bu, bu yıl yayınlanan ilk lisans ve düzenli başvuru süreci ile edinilen küresel bir kripto borsasına ilk lisans.

OK Grubunun Genişlemesi

OK Group, 2013 yılından bu yana Çin, ABD, Avrupa, Filipinler ve Malezya dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere farklı bölgelerde farklı isimler altında faaliyet gösteren bağlı kuruluşlarla birçok kişinin fark ettiğinden çok daha uzun zamandır var. Bugün, Japonya ve blockchain şirketi, dünya çapında 1.000’den fazla personel istihdam ediyor.

OK Group’un Japonya için burada sadece bir kripto para borsası başlatmaktan daha büyük planları var gibi görünüyor. Ayrıca, henüz açıklanmamış olan kurumsal tüccarları ve “özel hizmet ve programları” da hedeflemek isteyecektir.

Borsa kapılarını açmadan önce, ilgili kullanıcılar bir hesap oluşturmak için bu kayıt bağlantısını ziyaret ederek ön kayıt yaptırabilirler. Japonya’da tamamen düzenlenmiş ve uyumlu bir değişim olan OKCoin Japan, Japon Yeni’yi destekleyecek ve BTC, ETH, VB, LTC ve BCH dahil olmak üzere büyük kripto varlıklarla ilgilenecek.

Haberler, OKEx’in Rusya’ya genişleme planlarının önerileri üzerine sıcak geliyor. Kripto şu anda biraz belirsiz görünebilir, ancak OK Group, Binance’ın küresel hakimiyet planlarına sahip tek şirket olmadığını kanıtlıyor.

OK Group, küresel olarak genişlerken yerel yasalara ve düzenlemelere her zaman tam olarak bağlı kalmayı taahhüt etmiştir ve nihayet bugün Japon regülatörlerinden tanınırlık ve güven kazandık. Gelecekte, Blockchain teknolojisini küresel olarak tanıtmak için devam eden misyonumuzda Japon meslektaşlarımız ve ortaklarımızla birlikte çalışacağız.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img