JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, Blockchain ve Merkezi Olmayan Finansmanın Birçok Kullanım Durumuyla ‘Gerçek’ Olduğunu Söylüyor

Kripto şüphecisi ve JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan finansın (DeFi) arkasında geçerlilik ve fayda olduğunu söylüyor.

yeni bir mektup Dimon, hissedarlara, JPMorgan’ın yenilikçi blok zinciri teknolojisinin ön saflarında yer aldığını söylüyor.

“Şu anda en büyük 10 küresel Büyük Teknoloji şirketinden sekizi için (beş yıl önce 10 şirketten üçü olan) ödemeleri işliyoruz ve güçlü rakiplerden sürekli olarak iş kazanıyoruz. Gömülü bankacılık gibi yenilikçi ürünleri pazara sunmaya ve ticarileştirmeye devam ediyoruz; AI güdümlü dolandırıcılık kontrolleri ve tahmin; ve JPM Coin’de hesap doğrulama ve programlanabilir ödemeler.

Merkezi olmayan finans ve blok zinciri, izinli olsun ya da olmasın, hem kamu hem de özel olarak uygulanabilen gerçek, yeni teknolojilerdir. JPMorgan Chase, bu yeniliğin ön saflarında yer alıyor.”

JPMorgan, bankacılık devinin bir kolu olan Onyx tarafından geliştirilen bir blok zinciri olan Liink adlı bir platform kullanıyor. Buna göre OniksLiink, kurumlar arasında sorunsuz veri paylaşımı yetenekleri sağlamaya odaklanmıştır.

Dimon, Liink ve onun gibi teknolojilerin sözleşmeleri geliştirme ve iyileştirme gücüne sahip olduğuna inanıyor.

“Bankaların karmaşık bilgileri paylaşmasını sağlamak için Liink adlı bir blok zinciri ağı kullanıyoruz ve ayrıca JPM Coin ile belirtilmiş ABD doları mevduatlarını taşımak için bir blok zinciri kullanıyoruz.

Bir blok zincirinin sözleşmeleri, veri sahipliğini ve diğer geliştirmeleri değiştirebileceği veya iyileştirebileceği birçok kullanım olduğuna inanıyoruz; Ancak bazı amaçlar için şu anda çok pahalı veya konuşlandırılamayacak kadar yavaş.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/DRN Studio[ad_2]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img