Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano (ADA) için ‘Karar Zamanı’ Hızla Yaklaşıyor

Popüler bir kripto analisti, Ethereum (ETH) meydan okuyucusu ve akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için “karar zamanının” geldiğini söylüyor.

Yeni bir video güncellemesinde, Cowen anlatır ADA’nın şu anda önde gelen altcoin Ethereum’un 2016/2017 pazar yapısını yansıtıyor olabileceği 723.000 YouTube abonesi, 2017’de 100 kattan fazla patlamadan önce 2016 sonlarında kısa süreliğine yeni düşüklere düştüğünde.

Cowen’in belirttiği gibi, ADA kısa süre önce, 20 haftalık basit hareketli ortalamadan (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamadan (EMA) türetilen bir piyasa göstergesi olan boğa piyasası destek bandını rötuşladı. Grup şu anda 1.20 dolar civarında seyrediyor.

Cardano yazı yazılırken 1,20 dolardan işlem görüyor, bu bir hafta önce işlem gördüğü fiyatla aynı. Bununla birlikte, piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto varlığı geçen ay neredeyse %43 arttı.

Cowen, Cardano’nun Ethereum’un 2016/2017 yukarı hareketini taklit edecekse, ADA’nın önümüzdeki iki ay içinde mevcut aralığının 2.60 $ civarındaki en üstüne geri dönmesi gerektiğini açıklıyor.

“Aradığımız şey, yine karar verme zamanı olduğu fikriyle, mesele şu ki, Ethereum aynı piyasa yapısına sahipti. [in 2016/2017]her yerde bir çeşit pinpon oynuyordu ve nihayetinde bu aralığa ulaştıktan yaklaşık bir yıl sonra boğa piyasası destek bandına geri döndük…

[ETH] yaklaşık bir aydan bir buçuk aya kadar onun etrafında toplandık ve sonra ayrıldık. ADA çok benziyor.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Quardia/Mingirov YuriySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img