Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano’nun (ADA) Bir Sonraki Büyük Testiyle Karşılaştığı Yer:

Popüler bir kripto analisti, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA) başka bir yükselişe geçmek için aşması gereken önemli bir fiyat seviyesinin altını çiziyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Benjamin Cowen anlatır Ethereum (ETH) rakibi Cardano’nun geçen yıl hem destek hem de direnç olarak 1.20 dolar civarında gezinmek için çok zaman harcadığı 721.000 abonesi.

Altcoinin, ADA için başka bir ralliyi körüklemeye yardımcı olmak için önde gelen kripto varlığı Bitcoin’e (BTC) ihtiyacı olabileceğini düşünüyor.

“Eğer o seviyeye, yani 1.20 dolar eşiğine ulaşırsak, bunun ADA için oldukça büyük bir test olacağını düşünüyorum.

Kesinlikle tek başına savaşması gereken bir sınav değil. Açıkçası, Bitcoin’in kendi boğa piyasası destek bandını kırmada başarılı olup olmamasına bağlı olacak.”

Bitcoin’in boğa piyasası destek bandı, BTC’nin 20 haftalık basit hareketli ortalamasını (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamasını (EMA) birleştiren teknik bir göstergedir.

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Grafik gurusu, BTC’nin bir sonraki büyük testi olarak 45.000 ila 46.000 $ aralığını gösteriyor.

“Bitcoin kırılmada başarılı olursa, o zaman argüman, ADA’nın da kırılmada başarılı olma ihtimalinin yüksek olduğu yönünde olacaktır.

Bununla birlikte, Bitcoin 45 bin dolar ile 46 bin dolar civarında boğa piyasası destek bandından vahşice reddedilirse, sahip olacağım genel beklenti, ADA’nın burada bir miktar direnç göreceği ve kendi boğa piyasası destek bandının reddedileceği yönünde.

Piyasanın bu aşamasındayken, yokuş yukarı bir savaş veriyoruz… Kumdaki çizgi bu.”

Cowen, Bitcoin boğa piyasası destek bandının altında kaldığında genel olarak altcoinlerin BTC ticaret çiftine karşı genellikle kötü performans gösterdiğini söyleyerek sonuca varıyor.

“Bitcoin, 29 Kasım haftasından beri bunun altında. [of 2021]. 29 Kasım’dan bu yana Bitcoin/ADA değerlendirmesine bakarsanız, gerçekten o kadar muhteşem bir şey yapmadı.

Zaten kendi boğa piyasası destek bandının altındaydı ve o zamandan beri aşağı indi, boğa piyasası destek bandına çıktı, reddedildi ve sonra geri düştü.

Belki de 2.500 veya 2.600 satoshi civarında başka bir test için gidiyoruz. [between $1.07 and $1.11]”

Yazma sırasında Cardano %12,90 arttı ve 1,10 dolardan fiyatlandı, Bitcoin ise 42,897 dolardan yatay işlem görüyor.

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vlad_Nikon/Mingirov Yuriy[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img