Kripto Analisti, Bir Ethereum Rakibine “Ağır Değeri Düşük” Dedi, Terra (LUNA) ve Solana (SOL) Görünümünü Güncelledi

Popüler bir kripto analisti, artık iki Ethereum (ETH) meydan okuyucusunun yörüngeleri konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

yeni bir strateji oturumuInvestAnswers sunucusu, 421.000 abonesine Terra’nın algoritmik bir stablecoin projesinden kısmen Bitcoin (BTC) tarafından desteklenen bir projeye geçme planları nedeniyle LUNA’da “süper yükseliş” olduğunu söylüyor.

“LUNA’yı seviyorum. Planladıkları şey yüzünden LUNA hakkında neredeyse süper bir yükselişe geçtim. Algoritmik bir sabit paradan Bitcoin destekli veya hatta kısmen Bitcoin destekli sabit paraya geçiş, mutlak bir oyun değiştirici olabilir. Yani sınır gökyüzü.”

Son zamanlarda, Terra kurucu ortağı Do Kwon, TerraUSD (UST) rezervleri için milyarlarca dolar değerinde BTC satın alacağını duyurdu.

Analiste göre, Ethereum rakibi Solana (SOL) da değerinin düşük olduğunu gösteren ölçümler gösteriyor.

Ethereum altcoin piyasalarını ayakta tuttuğu sürece, SOL’un direncini 150 dolar civarında çıkarması gerektiğini söylüyor.

“Bu, beta modunda olmasına ve Eylül ayında sorunları olmasına rağmen, piyasadaki en iyi SCP (akıllı sözleşme platformu) bu, ancak tamamen değersizleştirildi. Her bir metrik, 19 metrik bombastik. Biri kötü ve toplam değer kilitli (TVL), fena değil ama diğerleri kadar güçlü değil çünkü aynı düzeyde teşvik vermiyorlar… Ama bence bu sadece bir zaman meselesi. Ethereum 4.000 dolara ulaşırsa, Solana’nın kesinlikle yüksek, hızlı ve uzağa gittiğini görüyorum, ancak ne olabileceğini asla bilemezsiniz. Çığ 200 doları vurabilir. LUNA 250 dolara ulaşabilir. Solana 150 dolar civarında değer kaybedebilir…

Bu yüzden şu anda tercih ettiğim parça bir numaralı Solana ve iki numaralı LUNA olurdu.”

Terra, gün içinde %3 artışla 95.59$’dan el değiştirirken, Solana aynı zaman diliminde %2.3’lük bir kazanç olan 95.19$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/IronikaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img