Kripto Analisti Dalgalar (DALGALAR), Apecoin (APE) ve Bir Altcoin İçin Görülen Derin Düzeltmeleri Uyardı

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, dijital varlık piyasası nefes aldıkça Waves (WAVES), ApeCoin (APE) ve diğer bir altcoin için derin geri çekilmeler öngörüyor.

Sahte stratejist Altcoin Sherpa, 171,500 Twitter takipçisine özel jeton ve merkezi olmayan uygulama oluşturma platformu Waves’in 20 dolara kadar düzeltme gördüğünü söyledi.

DALGALAR: İyi geceler deyin.

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Waves şu anda 29.41 $ karşılığında el değiştiriyorken, Altcoin Sherpa’nın hedefi %32 potansiyel bir aşağı yönlülüğü temsil ediyor.

Sırada, Bored Ape Yacht Club’ın takas edilemez token (NFT) topluluğu için oluşturulmuş bir altcoin olan APE var. Altcoin Sherpa’ya göre, APE mevcut fiyatının yaklaşık %17,5 altında olan 9.50 dolara geri dönebilir.

“APE: Çok uzaklardayım; bunu çok daha düşük bir fiyata satın almaya istekli olacaktır. 8.00 dolar ya da öylesine. Yine de 9.50$’da bir sıçrama olmalı, muhtemelen iyi bir kafa derisi girişi.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

ApeCoin yazı yazarken 11.53$’dan işlem görüyor.

Tüccar ayrıca kurumsal çözümler için akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciri olan Zilliqa’yı (ZIL) yakından takip ediyor. ZIL’in sadece birkaç gün içinde 0,05 dolardan 0,218 dolara yükseldiğini gören %375’lik devasa bir ralli yayınladıktan sonra 0.11 dolara daha da düzeltebileceğini söyledi.

“BTC’nin düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyorsanız, bu tür paraları kısa devre yapmak BTC’den daha iyidir. [The] Bunun nedeni, bunların zaten patlama zirvelerine sahip olmaları ve BTC pompalanırsa ve BTC düşerse daha da sert düşerse muhtemelen düşecektir. Hedef = 0,11 ABD doları.”

Yazma sırasında, ZIL 0.127 $ değerindedir. Altcoin Sherpa’nın hedefinde bir düzeltme, yaklaşık %15’lik bir aşağı yönlü riske işaret ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Nathapol Kongseang/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img