Kripto Analisti Michaël van de Poppe Bitcoin, Ethereum ve Bir ETH Rakibinin Sıçramaya Yakın Olduğunu Söyledi

Geniş çapta takip edilen kripto tüccarı Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve bir radar altı ETH rakibi için fiyat artışlarını tahmin ediyor.

Van de Poppe anlatır 606.900 Twitter takipçisi, Bitcoin’in dün 30.000 $ fiyat seviyesini tuttuktan sonra 31.800 $’a doğru yolda olabileceğini söyledi.

“Bitcoin 30.000 dolar seviyesini korudu, o kadar uzun süre 29.300 dolarlık bölgeden sağlam kalacaktı. Şimdi 30.300 doları çevirmek, mümkün olan 31.800 dolara doğru devam edecek.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Bitcoin, yazı yazarken 30.000 dolardan biraz düştü ve Van de Poppe tarafından vurgulanan 29.300 dolarlık bölgenin hemen üzerinde 29.521 dolardan işlem görüyor.

BTC’nin 30.000 doların altına düşmesine rağmen, kripto tüccarı hala iyimser Bitcoin zıplaması hakkında.

“Zaten BTC’yi biraz doldurdum, ancak kapanıp kapanmadığımızı görmek istiyor olacağız. [Chicago Mercantile Exchange] burada boşluk ve oradan sıçrama.

Çok mantıklı.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Van de Poppe’nin iyimserliği Bitcoin’den Ethereum’a yayılıyor ve yazı yazarken 1.758 $’dan işlem görüyor. kripto analisti inanır ETH, “potansiyel bir sıçrama oyununa” yakın.

“Potansiyel bir sıçrama oyunu için ETH’de 1.720 dolarlık bölgeyi bekliyorum.

Aynı şey, bu sert reddetmeden sonra 29.000 dolar civarında BTC için de geçerli.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Van de Poppe benzer şekilde Ethereum rakibi Fantom’un (FTM) BTC ve ETH ile sıçramadan önce mevcut 0,35 $ seviyelerinden biraz düştüğünü görüyor.

“FTM ile 0,32-0,33 dolar aralığında da görünüyor.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mars0hod[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img