Kripto Analisti, Tarihsel Olarak Doğru Sinyal, Bu Ethereum Rakibinin ‘Bonkers’ Gitmeye Hazır Olduğunu Önerdi

Popüler kripto YouTube kanalına ev sahipliği yapan InvestAnswers, tarihsel bir göstergenin bir Ethereum (ETH) meydan okuyucusunun kafaları çevirmeye hazır olduğunu gösterdiğini söylüyor.

Yeni bir videoda, takma adlı analist Solana konusunda iyimser olduğunu, ancak SOL’nin 150$’da hatırı sayılır bir dirençle karşı karşıya kaldığını söylüyor.

“200 günlük hareketli ortalamaya dokunmak üzereyiz. Böylesine büyük bir koşudan sonra biraz soluklanma dediğimiz şeyi bekliyoruz, ki bu normaldir. 200 günlük hareketli ortalama da tesadüfen Fibonacci 0,5 seviyesinde, yani yaklaşık 150 dolar. 150 doların üzerine çıkmak biraz çaba gerektirebilir ancak güç, son 18 gündür akıllara durgunluk veriyor.”

Analist, Delphi Digital’den, SOL’nin fiyatı ile yükselen göreli güç endeksi (RSI) arasındaki bir farklılığı gösteren bir grafik paylaşıyor; bu, sinyal alım tarafı momentumunun arttığını öne sürdüğü için teknik analistler tarafından genellikle yükseliş olarak kabul ediliyor.

Tarihin herhangi bir gösterge olması durumunda, SOL’nin ciddi bir fiyat artışı için olabileceğini söylüyor.

“Burada, iki şeye odaklanan bir tablo oluşturduklarını görebilirsiniz… Solana’daki RSI ayrışması, burada çizdikleri çok ilginç bir zıt gözlemde. RSI’nın altındaki kırmızı kutuları görebilirsiniz. RSI 70’in üzerine çıktığında, çok yükseliş zamanı, çünkü tarihsel olarak, Solana bu olduğunda çılgına döndü.

Diğer bir şey, bir ‘SR’ye atıfta bulunurlar ve bu temelde SR çevirmesidir. [which] önceki direncin desteğe, desteğin de dirence dönüşmesidir.

Buradaki büyük paket, her seferinde soldaki kırmızı kutularda göreceğiniz şey… RSI her 70’in üzerine çıktığında, genellikle güçlü bir fiyat yükselişinin ardından aşırı alım bölgesindedir. Ancak zamanda geriye baktığınızda, bu, Ağustos 2021’de, RSI 70’in üzerine çıktığında gerçekleştiğinde, Solana %400 yükseldi ve benzer şekilde, Mayıs ve Haziran 2021’de %268’lik bir yükseliş yaşadı. Bunun şimdi olacağını söylemiyorum ama bu fraktallar Solana’nın son zamanlardaki performansına benziyor.”

Kaynak: Delphi Digital/InvestAnswers/YouTube

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/WWWoronin/WhiteBarbieSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img