Kripto Analisti, Tarihsel Olarak Doğru Zincir Üzerinde Gösterge, Bitcoin’in (BTC) Asimetrik Artışa Sahip Olduğunu Gösteriyor

Popüler bir kripto analisti, zirveleri ve dipleri arama geçmişine sahip bir zincir üstü göstergenin, Bitcoin’in (BTC) önemli bir fiyat artışı için olduğunu kuvvetle önerdiğini söylüyor.

TechDev olarak bilinen takma adlı analist, 382.000 Twitter takipçisine, madeni paraların dokunulmadığı ortalama gün sayısını ölçen Bitcoin’in uyku hali akış metriğini izlediğini söylüyor.

O, trend dönüşlerini belirlemek için geçmiş fiyat verilerini kullanan girdap çaprazındaki üç haftalık mumlarla dormansi akışını birleştiriyor.

“Yeşil bölgeden çıkan uyku hali akışı ile üç haftalık boğa girdap çaprazı arasındaki dönemler, son 10 yılda Bitcoin için en iyi satın alma fırsatlarından bazılarını sundu.

Benim görüşüme göre burada asimetri çok ters.

Hafta sonunun tadını çıkar.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

TechDev ayrıca ufukta yükseliş fiyat hareketi öneren iki göstergeyi birleştiren başka bir grafik sunuyor. Bitcoin’in, geleneksel olarak Ichimoku Bulutunda kullanılan ve son 26 dönemin ortalama fiyatını hesaplayan Kijun-Sen’in üzerinde tuttuğunu söylüyor.

Analist, Kijun-Sen’i Bollinger Bantlarının aşamalı genişliğini gösteren bir gösterge ile birleştirir.

Geleneksel olarak, düşük veya dar bir Bollinger Band genişliği, varlığın değişken fiyat hareketine hazırlandığını gösterir.

“Bitcoin, tarihsel olarak düşük Bollinger Band genişliğinde üç haftalık Kijun-Sen’i geri aldı.

Yaklaşan volatilite ile makro yükseliş momentumu öneriyor.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

Altcoinlere bakıldığında, TechDev ayrıca grafiklerde yükseliş etkilerinin gizlendiğini söylüyor.

Tüm altcoin piyasasının haftalık bir tablosuna bakıyor ve şu anda büyük rallilerden önceki 2016’ya benzer şekilde birkaç kritik üstel hareketli ortalama (EMA) üzerinde ikna edici destek oluşturduğunu söylüyor.

“Altcoin Piyasa Değeri Haftalık

EMA şeridini tutun.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/digitalart4k/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img