Kripto Analisti, Üç Altcoin İçin %200 Ralli Tahmin Ediyor, Bitcoin için Yükseliş Hedefi Belirledi

Popüler bir kripto analisti ve tüccarı, üç altcoinin, birkaç aylık düşüş trendine katlandıktan sonra fiyatlarında yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Sahte tüccar Altcoin Sherpa, 170.800 Twitter takipçisine “aklı başında kimsenin” şu anda altcoin pazarında tüm zamanların en yüksek seviyelerini aramadığını söyledi.

Bununla birlikte, birçok kripto varlığın fiyatının son zamanlardaki en düşük seviyelerine kıyasla 2-3 kat artabileceğini söylüyor.

Örnek olarak, analist öne çıkanlar Mart ortasındaki en düşük seviyelerinden yaklaşık %200 yükselebileceğine inandığı üç kripto varlığı.

Altcoin Sherpa, kripto varlıkları ödünç almak ve ödünç vermek için merkezi olmayan bir finans platformu olan Compound’un (COMP) 290 $ aralığını tamamen aşabileceğini tahmin ediyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

COMP yazı yazılırken 124.50 dolardan işlem görüyor.

Tüccar, Theta Network’ün (THETA) 6.50 doları aşabileceğine inanıyor. Theta Network, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformudur.

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

THETA yazı yazılırken 3.79 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa ayrıca, merkezi olmayan borsa PancakeSwap için yerel token olan CAKE’nin 17 doları geçebileceğini düşünüyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

CAKE, yazı yazılırken 8.12 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, tüccarları bu üç özel kripto varlığını satın almaya teşvik etmediğini belirtiyor. Aksine, onları daha geniş altcoin piyasasının örnekleri olarak görüyor.

analist diyor genel pazar planı hala Bitcoin (BTC) etrafında dönüyor.

“Aktif piyasa katılımcıları, bu mevcut ortamda en çok ödüllendirilen tüccarlar/döndürücüler olacak. Bu koşullarda likiditenin bir sektörden diğerine akacağını tahmin etmek.

Planım: yine de BTC’nin 50.000 – 55.000 ABD Doları veya başka bir şeye ulaşmasını bekleyin ve ardından birçok boktan koin pozisyonumu boşaltın ve biraz riskten kurtulun. Sevdiğim birçok yerde hala iyi çekirdek pozisyonları koruyacağım, ancak bazılarını satacağım ve birleşmeye çalışacağım.”

Bitcoin, yazı yazılırken bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %15 artışla 47.196.69 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img