Kripto Analistine Göre Ethereum Challengers Avalanche (AVAX) ve Near (NEAR) için Mağazada Büyük Patlamalar

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, piyasalar güçlenmeye devam ettikçe Ethereum (ETH) rakipleri Avalanche (AVAX) ve Near (NEAR) için fiyat artışları öngörüyor.

Sahte analist Cantering Clark, 120.600 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın ani direncini 84 dolardan kırdıktan sonra büyük bir hamle yaptığını gördüğünü söyledi.

“AVAX, BTC ve ETH çiftlerine karşı uyanıyor ve USD çiftinde yakın zamana kadar kesinlikle kapatan haftalık seviyenin üzerinde büyük bir kırılma yaşıyor.

Uzun ve güçlü.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Cantering Clark da diyor kripto paranın potansiyel olarak en azından 115 dolara yükseldiğini gördüğü için son AVAX düşüşünü satın aldığını söyledi.

“Bu düşüşte AVAX’a oldukça fazla eklendi. 100’e ulaştığı anda ‘yuvarlak yuvarlanma’ efektini alacak ve aşırı uzama göreceksiniz. Bence en az 115 dolar ve en yüksek seviyelere geri dönelim. Luna ile benzer geçiş ve bunu geçen sefer benzerlikten bahsettiğimde yaptı.”

Yazma sırasında, Avalanche 91.30 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki bir sonraki jeton, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan Near’dır. Cantering Clark, Near’ın ani direncini 14 dolardan çıkarmak ve 20 dolardan hedefine ulaşmakla tehdit ettiğini söyledi.

“NEAR, anormal hacimde ve BTC çiftine karşı en yüksek seviyelerin üzerinde kırılıyor. 20 dolara yollayın.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Near, yazı yazarken 13,84 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Cantering Clark’ın radarındaki bir başka Ethereum rakibi Solana (SOL). Kripto analistine göre, SOL’un dirençleri birbiri ardına yıkarken yükseliş momentumunu sürdürdüğünü görüyor.

“SOL’den çok güzel görünen bir hareket. Bu boşluğun kabul edilmesiyle 120 dolara büyük bir çıkış potansiyeli.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Solana yazı yazılırken 109.50$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Nisan KedisiSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img