Kripto Analistine Göre Son Artıştan Sonra Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Önde Neler Var?

Yakından izlenen bir analist ve tüccar, en büyük iki kripto varlığı yükselmeye devam ederken Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için sırada ne olduğunu haritalıyor.

Sahte kripto stratejisti Pentoshi, 530.400 Twitter takipçisine, BTC’nin yıllık açılışı 46.000 dolardan başlayana kadar Bitcoin’in yükselişini sürdürmesini beklediğini söyledi.

Pentoshi, BTC kısa vadeli hedefine ulaştığında Bitcoin’in nasıl tepki vereceğini yeniden değerlendirmeyi ve görmeyi planladığını da ekliyor.

“Hala fiyatların yıllık olarak nasıl açık olduğunu görmek için bekliyorum. Daha önce hedef aldığımda yetersiz kaldık ama çok yaklaştık. Her ne kadar bu sefer BTC için daha iyi görünüyor. Neredeyse.”

Kaynak: Pentoşi/Twitter

Pentoshi ayrıca Terra (LUNA) kurucu ortağı Do Kwon’dan gelen satın alma baskısının etkisini yakından takip ettiğini söylüyor. Pentoshi’ye göre, Terra’nın devasa Bitcoin birikimi, BTC’nin boğa piyasasının bir sonraki ayağını ateşleyebilir.

“Uzun bir süre boyunca günlük 2.500-3.000 BTC kaldırıldı = büyük etki. Kısa olanlar, arzın kendisi dağıldığı için bir noktada daha fazlasını kapsamak zorunda. Kıt olan, daha çok olur. Bu klip maymunları geri getirebilir. [Do Kwon] Maymunların efendisidir.”

Kaynak: Pentoşi/Twitter

Geçen hafta, Do Kwon Twitter’da Terra’nın 3 milyar dolarlık BTC alımının devam ettiğini duyurdu.

Yazma sırasında, Bitcoin 44.702 $ karşılığında el değiştiriyor.

Ethereum’a gelince, Pentoshi, boğaların bir sonraki hedefine 3.600 doların yolunu açmak için ETH’yi 3.200 doların üzerine itmesi gerektiğini söylüyor.

“Kesinlikle burada ilk mıknatısta küçük bir direnç buluyor.

Ama oldukça iyi görünüyor.

Geri çekilmelerde 2.975 doların altına yakın görmek istemiyorum.”

Kaynak: Pentoşi/Twitter

Ethereum şu anda 3.150 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/klyaksun[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img