Kripto Bir Tavana Vuracak mı? Kripto Şirketleri Bunu Önlemeyi Amaçlıyor

2021 yılının Kasım ayında, kripto piyasa değeri 2,8 trilyon USD’lik bir zirveye ulaştı ve bunu Apple’ın piyasa değeri ile eşit ve Microsoft’unkinden daha büyük hale getirerek dünyaya net bir mesaj gönderdi; Kripto kalmak için burada. Bu büyük başarıya rağmen, dünyanın dört bir yanındaki kurumlardan ve bankalardan, “parayı” neyin tanımladığına dair eski kavramlarına sıkı sıkıya bağlı kalan önemli bir geri dönüş oldu.

Bu düzenleyici kurumlar, merkezi ve merkezi olmayan finans (DeFi) arasında bir denge kurmak istiyor. Birkaç ülke kriptoyu yasal ödeme aracı olarak kabul ettive diğerleri kendi uygulamalarını ya uygulamış ya da uygulamaya başlamıştır. Merkez Bankası Dijital Para Birimleri (CBDC’ler). Bu doğru yönde atılmış bir adım olsa da, hem DeFi kriptosuna hem de merkezi CBDC’lere katılmak için altyapı ciddi şekilde eksik. Bu, şirketlerin ve işletmelerin kripto para birimlerini uygulanabilir bir şekilde gerçekten benimsemelerini engeller.

Mevcut DeFi ürünleri ve hizmetleri büyük işletmeler düşünülerek sunulmadığından veya tasarlanmadığından, işletmelerin büyük ölçekli ekonomik açıdan kriptoyu benimsemenin daha kolay bir yoluna ihtiyacı var. Ayrıca, kripto için öğrenme eğrisi hem bireyler hem de şirketler için diktir. Bu farklılıklar uzlaştırılana kadar kripto, bu “tavan”ı aşmak ve geniş çapta kabul görmek için mücadele edecek.

Atılıma Yardımcı Olmak İsteyen Bir Blockchain Girişimi

Parrotly Finance Inc’in misyonu, bu boşluğu doldurmak ve merkezi olmayan kripto kullanımı ile büyük işletmeler ve şirketler için ihtiyaç duyulan merkezileştirme arasında şu anda var olan boşlukları kapatmaktır. Ayrıca, büyüyen kripto alanına katılabilmek için gereken öğrenme eğrisini azaltmak için çabalıyorlar ve kitlelerin değişimi benimsemesine izin veriyorlar.

Parrotly Finance, işletmelerin ve bireylerin artık merkezileşme ve DeFi arasında seçim yapmak zorunda kalmayacağı, merkezileşme ve DeFi’nin birleşik faydalarıyla birlikte finansın geleceğine giden yolu açacak her ikisinin bir melezine sahip olmak zorunda kalacağı bir dünya tasavvur ediyor.

Bu vizyona yönelik ilk adımların atılmasını sağlayacak geliştirme aşamasındaki ilk ürünlerden biri de Flock Cüzdan’dır. Diğer mevcut DeFi kripto cüzdanlarından farklı olarak tescilli bir kripto para cüzdanıdır. Flock Cüzdan, standart bir ticari banka hesabının işlevselliğine ihtiyaç duyan büyük işletmelere ve kuruluşlara hitap etmek için geleneksel banka hesaplarının avantajlarını ve yapısını DeFi cüzdanlarının yeniliği ile birleştirir:

Çoklu kullanıcı Modern UI/UX Çok seviyeli yetkilendirme/izin katmanları Muhasebe Araçları KYC Çok daha fazlası

Bireysel çekirdek cüzdan işlevlerinin bir beta sürümünün 2022’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi hedefleniyor ve kademeli olarak Flock Cüzdanına yönelik bölümlere ayrılmış yükseltmelerde ek özellikler ve işlevler sunacak ve hem işletmelere hem de bireylere gerçekten benzersiz bir ürün getirecek.

Parrotly Finance Inc, NFT’ler için pilot alternatif kullanım durumlarını test etmek için Parrotly Finance’in ortaklarıyla birlikte üyelerine özel gerçek dünya avantajları ve indirimler sağlayan bir NFT serisi yayınlayarak geliştirmelerinin 1. aşamasına şimdiden başladı. Parrotly Finance’in atacağı bir sonraki adım, PBIRB adlı bir DeFi belirteci yayınlamaktır. Bu belirteç, Parrotly Finance’in ürün ve hizmetlerinde kullanılan yerel para birimi işlevi görecektir.

PBIRB, deflasyonist bir kripto para birimidir ve zamanla arzını azaltmak için her satış işleminin %2’sini yakar. $PBIRB için ön satış 16 Nisan’da başlıyor ve 19 Nisan’da sona eriyor, bu noktada kalan arzın tamamı poligon ağında Matic ile eşleştirilecek ve likiditenin asla kaldırılmamasını sağlamak için likidite havuzu jetonları yakılacak. PBIRB belirteci, dağıtımdan önce ve sonra da denetlendi. Belirteç hakkında daha fazla bilgi şurada bulunabilir: Parrotly.Finans İnternet sitesi.

Özetle, Parrotly Finance Inc, hem merkezi hem de merkezi olmayan alanlarda güçlü bir ihtiyaç alanı belirledi ve bu ihtiyaçları kullanımı ve anlaşılması kolay ürün ve hizmetlerle çözmek için çalışıyor.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img