Kripto Geçen Yıldan Beri En Büyük Girişleri Gördüğü için Kurumlar Bitcoin, Ethereum ve Solana’ya Para Döküyor: Rapor

Önde gelen bir dijital varlık yöneticisi, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) odaklı kripto yatırım ürünlerinin geçen hafta 190.000.000 doları aşan girişlerle büyük bir şekilde toparlandığını söyledi.

En son CoinShares Dijital Varlık Fonu Akışlarına Göre Haftalık raporAvrupa pazarları, kripto yatırım ürünlerinin geçen yılın sonlarından bu yana en yüksek girişlerine ulaşmasına yardımcı oldu.

“Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 193 milyon ABD doları giriş gördü, 2021 Aralık ortasından bu yana en büyük…

Bölgesel olarak, girişlerin çoğunluğu (%76) Avrupa’dan 147 milyon ABD Doları ile gelirken, Amerika 45 milyon ABD Doları ile geride kaldı ve bazı sağlayıcılar küçük çıkışlar görmeye devam ediyor.”

Pazar payına paralel olarak, önde gelen kripto varlığı Bitcoin (BTC), geçen hafta 98 ​​milyon dolarlık girişin tadını çıkararak yatırımcı hissini en ağır şekilde yansıttı.

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum (ETH), kripto piyasası hakimiyetindeki payıyla tipik olarak adım adım giriş ve çıkışlara dayanır.

Ethereum ürünleri geçen hafta yatırımcı girişlerinde 10.2 milyon dolar alırken, akıllı sözleşme platformu ve Ethereum-challenger Solana (SOL), rekor düzeyde en büyük giriş haftasına sahip olan ETH’den çok daha iyi performans gösterdi.

“Solana, AuM’nin %36’sını temsil eden toplam 87 milyon ABD Doları ile rekor düzeydeki en büyük giriş haftasını gördü. [assets under management]. AuM şu anda 241 milyon ABD Doları seviyesinde bulunuyor ve bu da onu Ethereum dışındaki en büyük 5. yatırım ürünü ve en büyük tek altcoin yapıyor.”

Solana, Ethereum’dan daha büyük girişlerin keyfini çıkarıyor, geçen haftaki yatırım faaliyetine yansıyan tek sıra dışı model değil. Birden fazla kriptoya yatırım yapan çok varlıklı yatırım ürünleri, geçen hafta 2022’de yalnızca ikinci kez çıkış yaşadı ve 5.5 milyon dolar kaybetti.

Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) altcoinlerine odaklanan dijital varlık yatırım ürünleri, geçen hafta sırasıyla 1,8 milyon dolar, 1,2 milyon dolar ve 0,8 milyon dolar olmak üzere küçük girişler yaşadı.

Kaynak: CoinShares Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/pinkeyesSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img