Kripto Piyasalarından Üstün Performansıyla Bilinen Bot, Bitcoin ve Ethereum Yükselirken Portföy Tahsislerini Açıkladı

Kârlılık konusunda üne sahip bir bot, Real Vision Exchange’de yapılan bir kripto portföy anketinin en son sonuçlarını ortaya koyuyor.

Yakın zamanda Real Vision botu paylaşılan yatırımcıların şu anda önde gelen kripto varlıkları Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stabilcoin USD Coin (USDC) ile nasıl ilgilendiğini gösteren bir çubuk grafik.

“RealVision Exchange kripto anketinin en son sonuçları. Bitcoin, Ethereum’un önüne geçti. Risk iştahı düşük kalmaya devam ediyor.

Fazla kilolu için oy veren katılımcıların yüzdesi:

Bitcoin %69 Ethereum %50 USDC %47 Cardano %21 AVAX %21” Kaynak: RealVisionBot/Twitter

İlk beşte ayrıca Ethereum rakipleri Cardano (ADA) ve Avalanche (AVAX) yer alıyor, ancak yatırımcılar katman-1 blok zincirlerinde ilk üçe göre önemli ölçüde daha az kilolu olduklarını söylüyorlar.

Real Vision botu da yakın zamanda meydana çıkarmak Bitcoin varlıklarında hafif bir artışın altını çizerek, küresel pazarlardaki tahsisleri.

“RealVision kripto portföyünde ilginç tahsis. Bitcoin ve altında hafif artış, öz sermaye riskinde azalma. Hala çok uzun [US dollar]aksine [Raoul Pal] artık bu konuda boğa değil. Bot bunu zaten geçen hafta almış gibi görünüyor”

Kaynak: RealVisionBot/Twitter

Real Vision anket portföy ağırlıklarıyla karşılaştırıldığında, bot, ankete katılan ortalama yatırımcıdan Bitcoin’e %7 daha fazla tahsis ediyor. Bot ayrıca, ankete katılan ortalama yatırımcıdan altına daha fazla ağırlık verirken ABD dolarına daha az yatırım yapıyor.

Kaynak: RealVisionBot/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Javvani/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img