Kripto Strateji Uzmanına Göre Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisi Büyük ihtimalle Tuzak Olacak – İşte Nedeni

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin boğalarını, BTC’nin muhtemelen bir sonraki ralliyi satın alan piyasa katılımcılarını tuzağa düşüreceği konusunda uyarıyor.

Cheds olarak bilinen takma adlı tüccar, yeni bir strateji oturumunda 45.100 YouTube abonesine Bitcoin ayılarının şu anda kontrol altında olduğunu ve herhangi bir sıçramanın BTC’yi açığa satmak için bir fırsat olduğunu söylüyor.

“Bu, nereye gideceğini tahmin etmekle ilgili değil. Kolej basketbolu gibi: kimin topa sahip olduğunu anlamak ve bunun ne anlama geldiği, eğer zıplarsak, kısaca bakarsınız. Bir sıçramayı dirence dönüştürmek istiyorsunuz. Trende göre size en iyi potansiyel kurulumu verecek her şeyi arıyorsunuz. Soldurabileceğiniz en iyi karşı trend hareketini arıyorsunuz.”

Cheds ayrıca neden bir sonraki rallinin trend dönüşü yerine bir tuzak olacağına inandığını da açıklıyor. Kripto analistine göre, Bitcoin’in 45.000 doların altındaki son hareketi, boğalar için büyük bir kırmızı bayrak.

“Test edilen büyük bir seviyeniz vardı (45.000 dolar). Zaman aralığı, denemeler arasındaki süre, çoklu noktalar ile zaman içinde oluştu. Bir mola ve geçersiz kılma hakkınız var. Bu gerçekten kötü bir işaret. Bu, hisse senedinin RSI’sinin aşırı satıldığı veya rastgele Elliott Wave veya bir saatlik baş ve omuzlar olmadığı için herhangi bir analizin başlangıcı olmalıdır. Şu konuyu geç. Sadece momentuma ve kilit seviyelere odaklanın.”

Kaynak: Cheds/YouTube

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Bushko Oleksandr/Chuenmanuse[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img