Kripto Stratejisti Agresif Bitcoin Breakout Öngörüyor, Mart 2020 Vibes En İyi Kripto Verdiğini Söylüyor

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, BTC yükseliş belirtileri göstermeye devam ederken Bitcoin için güçlü bir kırılma öngörüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist Credible, 318.400 Twitter takipçisine, kral kripto para birimi çapraz direncinin üzerine çıktıktan sonra bir Bitcoin patlamasının göründüğünü söylüyor.

“Piyasa iyi görünüyor. Bitcoin ezilmeye ve tırmanmaya devam ediyor. [BTC] mükemmel görünüyor. Bu tam olarak görmek istediğimiz şeydi. Şimdi bu potansiyel üçgenin üst trend çizgisini kırdık…

Alt zaman diliminde bu küçük dürtüleri görmeye devam ediyoruz… Şimdi bu konsolidasyondan çıktığımıza göre, yukarı hareket agresif olmalı. Bir noktada patlayabilirsin.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Credible’a göre, üçgen yapısından kopuş, Bitcoin’in 36.000 dolara kadar geri çekilme ihtimalini neredeyse siliyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in hala 40.000 dolarlık fiyat aralığını düzeltebileceğini belirtiyor.

Daha düşük zaman dilimlerine bakıldığında Credible, Bitcoin’in piyasa yapısının, BTC’nin pandemi kaynaklı çöküşten aniden kurtulduğu Mart 2020’deki fiyat hareketini hatırlattığını vurguluyor. Güvenilirlik, BTC’nin Mart 2020 toparlanması sırasındaki dört saatlik grafiğini, ardından benzerlikleri göstermek için Bitcoin’in son birkaç gündeki bir saatlik zaman dilimindeki fiyat hareketini paylaşıyor.

“Bu PA bana 3.000 dolarlık dikey birikim hissi veriyor. Bullzooka mumu ne zaman?”

Kaynak: Güvenilir/Twitter
Kaynak: Güvenilir/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin 44.791 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sergey Nivens/Fotomay[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img