Kripto Stratejisti Derin Bitcoin Düzeltmesinin Geldiğini Uyardı, BTC’nin Yanıp Söndüğünü Söyledi Kasım 2021 Vibes

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketinin Kasım 2021’deki piyasa zirvesine benzediğini ve başka bir derin geri çekilmeye hazır olduğunu söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist DonAlt, MicroStrategy’nin Michael Saylor ve Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon’un büyük alımlarına rağmen boğaların piyasayı daha yükseğe çıkaramamasının ardından ayıların Bitcoin’in kontrolünü ele geçirdiğini söyledi.

“Bence varsayım bu düşüş eğilimi olmalı ve bu düşüş olacak çünkü bir sürü iyi haberimiz var. Bir sürü altcoinimiz vardı [go up]bu gerçekten ilginç çünkü insanların heyecanlandığı ve Bitcoin ve ETH yerine altcoin satın almaya başladığı bu aralar olduğunda her zaman böyle görünüyor…

Sonra bir sürü olumlu haberle Saylor’u ve Do Kwon’u satın aldırdık ve fiyatlar düştü.”

DonAlt, Bitcoin’in 45.000 dolardaki reddinin boğalar için büyük bir kırmızı bayrak olduğunu söylüyor. Kripto strateji uzmanına göre, başarısız kırılma, Bitcoin’in Kasım ayında 70.000 dolara yakın toplandığı ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini yalnızca çok aylı bir düşüş trendi başlatmak için çıkardığı piyasa yapısını andırıyor.

“70.000 dolara yükseldik, geri döndük, 60.000 doları tutmadık ve bu düşüş eğilimiydi. Çok açık bir şekilde düşüş eğilimindeydi ve haftalık değil de günlük olduğu göz önüne alındığında açıkça daha düşük zaman diliminde olduğu aynı kurulum, ancak yine de aynı kurulum.

Teknik olarak konuşursak, düşüş eğiliminde olmalısınız. Geçersiz kılmanız 47.000$’da ve hedefiniz [the] 33.000 $ olan düşük bir aralık.”

Kaynak: DonAlt/YouTube

Yazma sırasında, Bitcoin 42.400 dolar karşılığında el değiştiriyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/GrandeDuc/ahmadalfant[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img