Kurumsal Yatırımcılar Artık Bitcoin Biriktiriyor ve Ethereum’un En Büyük Rakiplerinden Biri: CoinShares

Yeni veriler, kurumsal yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum’un ana rakiplerinden birini satın alma fırsatına atladığını gösteriyor.

En son Dijital Varlık Fonu Akışlarında Haftalık bildiriCoinShares, dijital varlık yatırım ürünlerinin geçen hafta 90 milyon dolara yaklaşan girişlerden yararlandığını ve aslan payını önde gelen kripto varlık Bitcoin’in aldığını tespit etti.

“Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 87 milyon dolarlık girişler gördü ve yıldan bugüne girişleri yarım milyarı biraz aşarak 0,52 milyar dolara itti.

Bitcoin, toplam 69 milyon dolarlık giriş gördü ve yıl başından bu yana girişleri 369 milyon dolara çıkardı…”

Kaynak: CoinShares

CoinShares, Bitcoin’in yönetim altındaki varlıklarının (AuM) geçen yılın Temmuz ayından bu yana en düşük noktasında olduğunu belirtiyor.

Bir aydan fazla bir süredir ilk kez, hem Kuzey Amerika hem de Avrupa bölgeleri, dijital varlık kurumsal yatırım ürünü girişlerini sırasıyla 72 milyon dolar ve 15.5 milyon dolar olarak gördü.

Ethereum ürünleri, geçen hafta 11,6 milyon dolar kaybederek son çıkış trendlerini sürdürdü.

“Ethereum, geçen hafta toplam 11,6 milyon ABD Doları tutarında çıkışla eziyetini daha da düşürdü ve yıldan bugüne net çıkışları 250 milyon ABD Dolarına çıkardı, bu da diğer birçok altcoinle tam bir tezat oluşturuyor.”

Ethereum rakibi Algorand (ALGO) geçen hafta patladı. Rapora göre, merkezi olmayan finans (DeFi) blok zinciri, 20 milyon dolar ile rekor bir haftalık kurumsal yatırım girişine sahipti.

Tron (TRX), Polkadot (DOT), Cardano (ADA), Solana (SOL) ve XRP gibi diğer blok zincirleri, sırasıyla 1.8 milyon dolar, 0.4 milyon dolar, 0.3 milyon dolar, 0.1 milyon dolar ve 0.1 milyon dolar olarak haftalık girişler gördü.

Kaynak: CoinShares Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Marciano Graphic/Fotomay[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img