LayerZero, Kriptoda Birlikte Çalışabilirlikle Mücadele İçin 135 Milyon Dolar Artırdı

Önemli Çıkarımlar

LayerZero Labs, 135 milyon dolar topladı ve ona 1 milyar dolarlık bir değerleme verdi. Zam Sequoia, Andreessen Horowitz ve FTX Ventures tarafından yönetildi. LayerZero ekibi, blockchain’in birlikte çalışabilirlik sorununa bir çözüm oluşturmaya çalışıyor. Bu makaleyi paylaş

LayerZero Labs, 1 milyar dolarlık bir değerleme ile bir finansman turunda 135 milyon dolar topladı. Sequoia Capital, Andreessen Horowitz ve FTX Ventures artışa öncülük etti.

Birlikte Çalışabilirlik için Dokuz Rakam

Önde gelen destekçilerin, blockchain dünyasının zincirler arası, birlikte çalışabilir bir geleceğine bahis yaptığı görülüyor.

Dünyanın en önde gelen risk sermayedarlarından bazıları tarafından yönetilen LayerZero Labs, ulaşmış En son 135 milyon dolarlık artışıyla birlikte 1 milyar dolarlık bir değerleme. Fonlar, LayerZero Labs’in farklı blok zincirlerinde merkezi olmayan uygulamaların kullanılabilirliğini iyileştirmeye yönelik değer önerisini ilerletmek için kullanılacak.

LayerZero Labs CEO’su Bryan Pellegrino şunları söyledi:

“Bu tur, LayerZero Labs ve gelişen birlikte çalışabilirlik ortamı için ileriye doğru atılmış büyük bir adım. Aynı hedefi gerçekleştirmek için dünyanın en iyi ve en saygın kuruluşlarından bazılarını bir araya getirdik: blok zincirler arasındaki tüm birlikte çalışabilirliği destekleyen genel mesajlaşma katmanını oluşturmak.

LayerZero, merkezi olmayan uygulamaların blok zincirler arasında bağlanmasına izin vermek için Ultra Hafif Düğümleri kullanır. Geliştiriciler, protokol ekibi tarafından “çok zincirli” olarak adlandırılan, merkezi olmayan uygulamalarını zincirler arası uyumlu hale getirmek için LayerZero protokolünü kullanabilir.

Artışın liderlerine ek olarak, Coinbase Ventures, PayPal Ventures, Tiger Global, UniSwap Labs ve diğerleri dokuz haneli zamda yer aldı.

Sekoya Başkentinde makale bugünkü bağış toplama duyurusunda, Michelle Bailhe ve Shaun Maguire, firmalarının LayerZero’ya olan ilk ilgisinin hikayesini anlattılar ve bu da bugün açıklanan ortaklığa dönüşen tohumları ekti. LayerZero’nun kripto alanının “kutsal kâse problemlerinden” biriyle uğraştığı birlikte çalışabilirlik sorununu aradılar. Bailhe ve Maguire, blockchain’in birlikte çalışabilirlik sorunlarına bir benzetme yaptı ve bunun, Uber veya DoorDash uygulamasının yalnızca iOS veya Android kullanan diğerleriyle entegre edilebilmesine benzer olacağını açıkladı; bu nedenle, mevcut bir Uber sürücüsü talep eden bir kullanıcı tarafından doğru olsa bile farklı cep telefonları olsaydı eşleşmezlerdi.

Merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın kurucu ortağı olan 0xMaki, yakın zamanda LayerZero Labs’a katıldı.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım için yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

NFT Express: NFT dünyasına adım atmanız

Tatum’da, Solidity öğrenmek veya kendi akıllı sözleşmelerinizi oluşturmak zorunda kalmadan birden fazla blok zincirinde kendi NFT’lerinizi oluşturmayı zaten çok kolay hale getirdik. Herkes konuşlandırabilir…

Birlikte Çalışabilirlik, Düzenleme ve Yenilik Konusunda 7 Asya Blockchain Lideri…

2017’de Çin, kripto para manşetlerine hakim oldu – ancak birçok gözlemci için doğu cephesinde artık her şey sessiz. Ancak azalan odağın sizi aldatmasına izin vermeyin – Çin blok zinciri…

THORChain Exploit’te Kaybedilen Ethereum’da 5 Milyon Dolar

THORChain, en son DeFi saldırısı kurbanı. THORChain Saldırıdan Sonra Ağı Duraklatıyor THORChain istismar edildi. Bitcoin ve Ethereum gibi protokoller arasında zincirler arası birlikte çalışabilirliğe odaklanan DeFi ağı,…

Acala, Polkadot Çok Zincirli Solucan Deliğini Entegre Ediyor

Acala ve Karura, önde gelen çapraz zincir köprüsü Wormhole ile entegre olma planlarını duyurdular. Hareket, Polkadot ve Kusama ekosistemlerini, aşağıdakiler de dahil olmak üzere sekiz diğer Katman 1 zincirine bağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img