Lider Dijital Pazaryeri OpenSea, Solana (SOL) Tabanlı NFT’ler için Resmen Destek Ekliyor

Dünyanın en büyük takas edilemez token (NFT) pazarı, Solana (SOL) tabanlı dijital sanata destek ekleyerek dalga yaratıyor.

OpenSea, yeni bir tweet’te, bugün betanın lansmanı ile akıllı sözleşme platformu Solana üzerine kurulu NFT’lere desteği resmen duyurdu.

“Beta sırasında geri bildirim toplamak ve Solana deneyimini geliştirmek için heyecanlıyız. Şu anda 165 koleksiyonu destekliyoruz ve her gün daha fazlasını ekliyoruz.”

Beklediğiniz an… @Solana resmi olarak OpenSea’de – ilk betamızla bugün başlıyor!https://t.co/VjhqeGHZxc

— OpenSea (@opensea) 6 Nisan 2022

Beta lansmanının resmi olarak neler içereceğine gelince, OpenSea diyor,

“İlk beta lansmanımız sınırlı koleksiyon kapsamına sahip olacak.

Tam lansman, Metaplex koleksiyon standardı aracılığıyla kapsamı genişletmek için ölçeklenebilir bir yol içerecek, bu nedenle hazırlanmak istiyorsanız standardı şimdi benimseyebilirsiniz.”

Metaplex toplama standardı izin verir NFT’nin zincir üzerindeki verileri kullanarak belirli bir koleksiyona ait olduğunu doğrulamak için kripto pazarları ve içerik oluşturucular.

Bir OpenSea’ye göre Blog yazısıbeta lansmanı, kullanıcıların OpenSea platformunda SOL tabanlı NFT’leri satın almasına, satmasına ve transfer etmesine izin verecek.

“Geçtiğimiz yıl boyunca Solana, dünyanın en hızlı büyüyen NFT ekosistemlerinden biri olarak ortaya çıktı ve OpenSea topluluğu tarafından en çok talep edilen zincirler arasında yer alıyor…

Artık OpenSea kullanarak Solana NFT’lerini satın alabilir, satabilir ve aktarabilirsiniz.”

OpenSea’nin sınırlı Solana NFT koleksiyonu keşfedilebilir burada.

Resmi Solana Twitter hesabı, Solana cüzdanlarının halihazırda kaç tane NFT’ye sahip olduğuna dikkat çekerek duyuruya katıldı.

1,6 milyondan fazla Solana cüzdanı şu anda bir NFT’ye sahip 🧑‍🎨

– Solana (@solana) 7 Nisan 2022

Solana’nın fiyatı, yazı yazılırken haberlerden etkilenmemiş görünüyor, son 24 saatte %3,3 düştü ve 113,85$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Catalyst LabsSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img