Loom PlazmaChain nedir?

Loom Network’ün arkasındaki ekibin yaptığı çalışma hayret vericidir. Bugün, Ethereum proje topluluğuyla birlikte büyük yan zincir oyuncularından biridir.

Loom Network’ün en son projesi, kullanıcıların PoS ağını güvence altına almak ve sabit bir ödül almak için LOOM jetonlarını sabit bir süre boyunca alabilecekleri bir PlasmaChain panosudur.

Özünde Loom Networks’ün PlazmaChain’i, Ethereum’un Plazmasının büyük olasılıkla nasıl işleyeceğine dair ilk gerçek PoC’dir.

Loom Network nedir?

Loom Network, Ethereum’un ölçeklendirilmesine yardımcı olacak temel bir altyapı platformu inşa ediyor. Geliştiricilerin büyük ölçekli uygulamalar çalıştırmasına izin verir ve üretimdeki ilk Ethereum ölçeklendirme çözümüdür.

Kısacası, Loom Network’ü Ethereum’un üstünde EOS olarak düşünebilirsiniz.

Loom SDK, dAppChain – temel katman olarak Ethereum kullanan bir Katman-2 blok zinciri olarak adlandırılan şeyi üretir. Her dApp’ı Ethereum’a kendi yan zincirinde çalıştırmanın bir takım faydaları vardır, ancak en önemlisi:

  • dAppChains, yüksek ölçeklenebilirliği optimize eden alternatif konsensüs kural kümelerini (DPoS gibi) kullanabilir.
  • Ethereum’u temel katman olarak kullanmak, dAppChain tabanlı varlıkların (ERC-20 ve ERC-721 jetonları gibi), özellikle Plazma tarafından desteklendiğinde Ethereum’un güvenlik garantilerine sahip olabileceği anlamına gelir.

PlazmaChain: İstifleme nasıl çalışır?

 

PlasmaChain, çoklu zincirler ve Ethereum arasında bir köprü görevi gören yüksek performanslı bir DPoS yan zinciridir. EVM akıllı sözleşmelerini destekler, saniye altı onay süreleri ve yüksek iş hacmi sunar ve zincir varlıklarını korumak için Plazma Nakit’i kullanır. Ethereum’daki bir PoS ağının ilk yinelemesi.

Tıpkı Bitcoin ve Ethereum’un nasıl blok ödülleri aldıklarını ve yalnızca işlem ücretlerine güvenmedikleri gibi, PlasmaChain de zaman içinde ağ doğrulayıcılarına verilen garantili blok ödülleri havuzuna sahip olacak. Loom Network’ün kalan token havuzunun% 20’ye kadarı validatörlere her yıl ödenecektir (yazma sırasında% 25’i ödenmektedir).

Loom PlazmaChain: Nasıl delege olunur

Esasen, PlazmaChain aplikasyonunda, (a) delegeler ve (b) doğrulayıcılar vardır. Kullanıcılar, fonlarının sahipliğini belirli bir süre için akıllı bir sözleşmeye bırakarak temsilci olmayı seçebilirler. Doğrulayıcılar Loom Network tarafından seçilir.

İstiflemeyi etkinleştirmek için PlasmaChain kontrol paneline gidin ve aşağıdaki talimatları izleyin:

  1. Hesap oluştur
  2. Özel anahtar oluşturma
  3. MetaMask cüzdanınıza giriş yapın
  4. LOOM tokenlerini PlasmaChain’e yatırın
  5. Bahsedilecek doğrulayıcıları seçin
  6. Bu kadar! Artık bir PlazmaChain delegesisiniz

PlasmaChain: Bahis tutarını en üst düzeye çıkarma

Parlak bir UX / UI (etkileşimli ve kullanımı kolay hale getiren) olan dAppChain platformunu denedikten sonra, oyun teorisini fark ettim ve PlasmaChain’deki tahsis mekaniğini kısa vadeli mevduat ve para çekme işlemleri yapmaya teşvik etmek için oluşturuldu.

Kilit dönem 3 ay 6 ay 12 ay
İlk yatırım 100 100 100
Ödül x 1,5 x 2 x 4
3 ay sonra yeniden yatırım 150 n / a n / a
3 ay sonra yeniden yatırım 225 200 n / a
3 ay sonra yeniden yatırım 337,5 n / a n / a
Toplam 506,25 400 400

Bu, bir temsilci olarak, üç ay boyunca jetonları paylaştırmayı, kârınızı çıkarmayı, derhal üç ay daha tekrar yatırım yapmayı ve sürece devam etmeyi seçmeniz gerektiği anlamına gelir.

PlasmaChain durumunda ödüllere uygulanan mantık, delegelerin LOOM tokenlerini daha uzun bir süre kilitlemek yerine her üç ayda bir yeniden yatırım yapmaktan daha fazla kazanç sağladığını ima ediyor.

Yatırımcı olarak, yatırım getirinizi% 20’den fazla artırmak için üç aylık yeniden yatırım mantığını takip etmenin daha mantıklı olduğunu savunuyorum!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img