LUNA 2.0 sonunda yayında, airdrop devam ediyor | CryptoSlate

👋 Bizimle çalışmak ister misiniz? CryptoSlate birkaç pozisyon için işe alıyor!

Yeni LUNA blok zincirinin ilk bloğu devam ederken, LUNA canlanma planı nihayet gerçekleşti. LUNA şimdi iki biçimde var, LUNA Classic (LUNC) ve LUNA 2.0 (LUNA).

TerraUSD stablecoin’i LUNA 2.0’a taşınmadı, bu da LUNA’nın şu anki tek amacının zincir içi yönetişim olduğu anlamına geliyor.

LUNA arzının %70’inden fazlası ya stake etmede, topluluk havuzunda ya da gelecekteki geliştirici tahsisi için kilitlenmiştir. Yeni LUNA jetonlarının dağıtımı, iki anlık görüntünün çekildiği 7 Mayıs veya 26 Mayıs’ta LUNA veya UST’yi elinde tutan tüm yatırımcılara dünya çapında bir airdrop yoluyla gerçekleştirilir.

Jetonlar, çoğunluk hem topluluk havuzuna hem de saldırı öncesi LUNA sahiplerine gidecek şekilde teklife göre tahsis ediliyor.

26 Mayıs’taki son anlık görüntünün ardından, UST’nin fiyatı sadece 0.11 dolardan 0.02 dolara düştü. UST’nin belirgin bir geri dönüş yolu olmaksızın dolar karşısındaki değerini kaybettiği göz önüne alındığında, kullanım durumu ve LUNC bilinmemektedir. Ancak LUNA 2.0, Terra ekosistemindeki ana protokollerin çoğu tarafından benimsenmiştir. Bu nedenle, LUNA’nın gelecekte piyasa değerini yeniden oluşturabileceğine dair gerçek bir umut var.

Merkezi borsalar tüm tokenleri bireysel kullanıcılara dağıtmayı gerçekleştirdiği için bazı yatırımcılar airdroplarını almak için beklemek zorunda kalabilir.

Tüm gözler, yeni jetonların hafta sonu boyunca nasıl alım satım yaptığına odaklanacak, çünkü havadan atılan jetonların yaklaşık %30’u ilk günden itibaren alım satım için ücretsiz olacak.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve özel Discord topluluğumuza, daha özel içerik ve analizlere erişin.

Zincir üzerinde analiz

Fiyat anlık görüntüleri

Daha fazla bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm faydaları keşfedin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img