Macro Guru Raoul Pal’a Göre Bitcoin (BTC) ve Kripto Kusursuz Bir Fırtına İçin Hazırlanıyor – İşte Nedeni

Makro gurusu ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, sahnenin bir sonraki kripto benimseme dalgası için hazırlandığını söylüyor.

Real Vision CEO’su yeni bir röportajda, Bitcoin’in ve diğer kripto pazarlarının büyümesini hızlandıracağına inandığı üç büyük katalizörü açıklıyor.

“Egemen devletler, özellikle egemen servet fonları için, onlara bir miktar güvenlik sağlayan uzun vadeli bir varlık arayacaklar, bu yüzden bir yeri var, bu yüzden egemen devletler için bunun mutlaka bir para birimi olarak değil, daha fazla benimsenmesini göreceğiz, ama bir varlık olarak. Bence bu çok ilginç. Bence bu, bir tür bozulmamış teminat rezerv varlığı olarak Bitcoin’in dünyadaki yeri.

Kıvılcımları yerine koyduk. İhtiyacımız olan bir sonraki şey, ölmek için enflasyon hikayesi, bu gerçek bir hızlandırıcı olurdu ve büyüme düşüyor ve merkez bankaları çok iyi olduğu için daha fazla para basıyor. Benimseme sağlar. Hisse senetleri, altın ve gayrimenkulde olduğu gibi sadece fiyatı artırmaz. Benimsemeyi teşvik eder, bu yüzden parasal cömertlik zamanlarında her zaman diğer her şeyden çok daha iyi performans gösterir. Burada mükemmel bir fırtınaya hazırlanıyorsunuz.”

Pal, mevcut makroekonomik ortamın kendisine başka bir satış olayı olasılığının zayıf olduğunu söylediğini söylüyor. Ayrıca, çoğu piyasa katılımcısının aktif olarak ticaret yapmak yerine daha uzun vadeli bir stratejiyle daha iyi durumda olacağını da söylüyor.

“Bence makro zemini daha da büyüttü. Bu kadar güçlü bir güçle, varlıkla çok tatlı olmamalısın. Temel olarak, onu alıp tutmalı ve önemli miktarlarda sattığında satın almalısınız, çünkü risk-ödülünün çok gülünç bir şekilde tersine çarpık olduğunu biliyorsunuz.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Jamori/Chuenmanuse[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img