Madeni Para Bürosuna Göre ETH’nin Büyük Yükseltmesi Yaklaşırken Ethereum Üzerine İnşa Edilen Altcoin, ‘Mükemmel Konumlandırıldı’

Yakından takip edilen bir kripto analisti, 2. katman ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC), Ethereum (ETH) hisse kanıtı kanıtına geçerken toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda, takma adlı Coin Bureau, Guy’ı konuk ediyor anlatır 2 milyon YouTube abonesi, merakla beklenen Ethereum yükseltmesinin Polygon gibi blok zinciri ölçekleme platformlarına olan talebi artıracağını söyledi.

“Ethereum’ın hisse kanıtı yaklaşımlarına geçişi olarak, birçok kişi Polygon gibi katman-2 ölçeklendirme çözümlerine ihtiyaç olup olmayacağını merak etti. Birleştirmenin Ethereum’un ölçeklenebilirliği üzerinde minimum etkisi olacak gibi görünüyor.

Ayrıca, Ethereum’a olan talebi artırması muhtemel ve bu da kullanımı daha da zorlaştıracak. Bu, katman-2’lere yakında her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulabileceği ve Poligon’un kâr etmek için mükemmel bir konumda olduğu anlamına geliyor.”

Analist, geliştirmelerine, güncellemelerine ve ortaklıklarına rağmen MATIC’in fiyatının arz sorunları nedeniyle fazla artmadığını söylüyor.

“MATIC, yükseliş trendinde olmasına rağmen geçen yıl yüzdesel olarak fazla yükselmedi. Bu, bir şeyin MATIC’in fiyatını baskıladığı ve yanıtın arz olduğu anlamına geliyor.

CoinMarketCap’ten alınan geçmiş veriler, MATIC’in dolaşımdaki arzının son dört ayda yaklaşık 600 milyon arttığını gösteriyor. Coingecko’nun geçmiş verileri, MATIC’in dolaşımdaki arzının hiç değişmediğini gösteriyor, ancak MATIC’in hakediş programı göz önüne alındığında bu pek olası değil.

Olduğu gibi, Polygon Foundation’ın hakediş sözleşmesi aynı dönemde 600 milyon MATIC’i serbest bıraktı… Diğer hakediş sözleşmelerinin MATIC bakiyelerinin hemen hemen hiç değişmemesi, hatta aynı kalması, satış baskısının büyük bir kısmının Türkiye’den geldiğini gösteriyor. poligon temeli.

Polygon vakfının satışının MATIC’in fiyatını baskıladığı yönündeki spekülasyonlar son zamanlarda kripto manşetlerine girdi ve eğer matematiği yaparsanız mantıklı geliyor.”

Guy, Polygon’un cüzdan ve işlem büyümesi açısından Avalanche (AVAX) gibi benzer platformların gerisinde kaldığını, ancak gelecekteki gelişmelerin MATIC’in yukarı potansiyelini etkileyeceğini söylüyor.

“MATIC düşüşte görünüyor. Gördüğünüz gibi, Polygon’un POS zincirindeki yeni cüzdan adreslerinin sayısı sabitlenmiş görünüyor. Daha da kötüsü, Poligonlardaki günlük işlem sayısı…

Bu, MATIC’in fiyat potansiyeli için oldukça karamsar bir tablo çiziyor ancak bu, nihai olarak, Poligon yol haritasında yaklaşan kilometre taşları tarafından yaratılabilecek talebe bağlı.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/SimpleBSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img