Milyarder Tim Draper Bir Sonraki Bitcoin Boğa Piyasasını Ne Tetikleyecek Üzerine

Bitcoin, son hareketleri göz önüne alındığında bir ayı yolunda ve dijital varlığın boğa piyasasının dışında olduğu bir sır değil. Bu, öncü kripto para birimi için gerçekte başka bir boğa rallisini neyin tetikleyeceğine dair spekülasyonlara yol açtı. Kripto piyasası hakkındaki düşünceleri söz konusu olduğunda her zaman sesini yükselten milyarder Tim Draper, buna ağırlık verdi ve bir sonraki bitcoin boğa piyasası için belirleyici faktör olacağına inandığını ortaya koydu.

Kadınlar Anahtardır

Daha fazla kadının pazara girmesi şaşırtıcı değil. Erkekler hala orantısız bir şekilde kripto yatırımına hakim olsa da, alana taşınan kadınların sayısı artıyor ve şu anda kadın olan her üç yatırımcıdan birine ulaşıyor. Bununla birlikte, daha fazla kadını kriptoya sokmak söz konusu olduğunda hala uzun bir yol var ve milyarder Tim Draper, bir sonraki bitcoin rallisini sürdüreceklerine inanıyor.

İlgili Okuma | Piyasa Satışları Yerleşirken Bitcoin Hakimiyeti Yüksek Kalıyor

Draper bunu, kadınların muazzam bir satın alma gücüne sahip olduğu gerçeğine dayandırıyor ve eğer bu gücü bitcoin piyasasına getirirlerse, dijital varlık için başka bir ralliyi tetikleyecek. Kadınların perakende harcamalarının yaklaşık %80’ini kontrol ettiğini söylediği göz önüne alındığında, bu değerlendirmeden çok uzak değil.

BTC 30.000 doların üzerinde toparlandı | Kaynak: TradingView.com’da BTCUSD

Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm kripto yatırımcılarının yalnızca %30’unu oluşturan kadınlar, kıyaslandığında daha az perakende satın alma gücüne sahip olan erkek meslektaşlarına kıyasla henüz toplu olarak pazara girmiyorlar. Bu eşitsizliğin arkasındaki faktörler, genellikle erkeklerin kadınlara kıyasla risk alan kişiler olduğu gerçeğine iner. Bu nedenle, çok az veya hiç düzenleme olmayan nispeten yeni bir alanda oynamak daha rahattır.

Bitcoin’i 250.000 Dolara Çıkarmak

Draper’ın piyasaya giren daha fazla kadınla ilgili analizi, bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağı anlamına gelebilir. Dijital varlığın fiyatının sona erebileceğine inandığını ve bu sayının 250.000 dolara çıktığını öne sürüyor.

İlgili Okuma | Ayı Göstergesi: Bitcoin Dokuzuncu Kırmızı Haftalık Kapanışına mı Gidiyor?

Ancak milyarder, fiyatı bu noktaya taşıyacak başka bir faktörü açıklıyor. Kadınların daha fazla benimsemesinin yanı sıra, kredi kartlarına kıyasla bitcoin kabul ettiklerinde daha fazla para biriktiren tüccarların benimsemesinden bahsediyor.

Kripto para birimi bir ödeme şekli olarak daha yaygın bir şekilde kabul edildiğinde, daha fazla kadını bitcoin cüzdanlarına sahip olmaya ve BTC ile bir şeyler satın almaya yönlendireceğini belirtiyor. Milyarder, “O zaman 250.000 dolarlık tahminimin hemen altında patlayacak bir Bitcoin fiyatı göreceksiniz” diye ekledi.

Blockchain Journal’dan öne çıkan resim, TradingView.com’dan grafik

Takip et Twitter’daki En İyi Owie piyasa bilgileri, güncellemeler ve ara sıra komik tweetler için…[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img