Nervos’dan Girişimlere Destek

Genel blockchain ağı Nervos, merkezi olmayan uygulamalar (dapps) inşa eden erken aşama girişimler için sanal bir inkübatör başlattı

Sistem, Nervos platformunda dapp’lerini geliştiren girişimlere fon sağlayacak ve ürünleri pazara sunmaya yardımcı olmak için büyük kripto yatırımcılarına tanıtacak. Firma, iki katmanlı blok zinciri platformunu daha da geliştirmesine yardımcı olabileceğini düşünüyor.

CK Labs, açık kaynak ağının Nervos’un birinci katman altyapısını geliştirmesine yardımcı olan geliştirme ekiplerine 30 milyon dolar bağışta bulunacağı belirtti.

Nervos’un kurucu ortağı Kevin Wang, “Hala daha pek çok altyapı iyileştirmesi var, ancak CK Labs’ın lansmanı, ağın faydasını dapps ve Katman 2 çözümleriyle genişletmeye başladığımız için Nervos’un bir sonraki aşamasını işaret ediyor,” dedi.

Firma başlangıçta, yeni başlayanların ürünlerini pazara sunmalarına yardımcı olmak için 5 milyon dolar tahsis ederken, Polychain Capital, Multicoin Capital, Dragonfly Capital ve 1confirmation gibi büyük kripto girişim sermayesi firmalarına erişim sağlıyor.

Nervos’a göre, mevcut en düşük uygulanabilir ürüne sahip herhangi bir girişim, 100.000 $ ‘a kadar özkaynak içermeyen sermaye için başvurabilir ve potansiyel olarak alabilir. Ayrıca ekiplerin Nervos’un altyapısını daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmış dört aylık bir programa katılabilir ve ağdaki ürünleri başlatmak veya ölçeklendirmek için gereken kaynaklara ulaşabilir.

2018 yılında kurulan San Francisco merkezli Nervos 100 milyon doların üzerinde para topladı. Temmuz 2018’de Polychain ve Sequoia China liderliğindeki 28 milyon dolarlık Seri A fonunu ve Kasım ayında 72 milyon dolarlık token satışını sağladı . İki katmanlı açık ağı, bir yan zincir yoluyla ölçeklenebilirliği arttırırken , Bitcoin ağı kadar yüksek bir güvenlik seviyesini korumayı amaçlamaktadır .

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img