NFL’nin Kriptoyu Kabul Eden İlk Takımı mı? Tennessee Titanları

Ortaya çıkan raporlara göre Tennessee Titans, ligde kripto para ödemelerini kabul eden ilk NFL takımı olacak. Ayrıntılar sınırlı olsa da, kulübün Bitcoin aracılığıyla daha büyük, yinelenen satın alımlara izin vermek için üçüncü taraf bir ödeme sağlayıcısı kullanacağı biliniyor.

Bu ödeme sağlayıcısının tam olarak kim olduğu, diğer kripto token ödemelerinin şimdi veya gelecekte desteklenip desteklenmeyeceği ve bu destek için bir zaman çizelgesi (ayrıca tek oyun biletleri gibi daha basit işlemler için daha geniş destek için potansiyel zaman çizelgeleri) bilinmiyor. Bununla birlikte, tarihsel olarak kripto entegrasyonuna izin vermekte tereddüt eden bir lig için hala önemli bir haber.

NFL Açılıyor mu?

Son haftalarda, NFL’nin kısıtlamalarını hafifletir kulüpler için kripto para anlaşmaları hakkında, bazı kapıları dahil etmeye devam ederken; Takımlar artık kripto para ortakları oluşturabilirken, stadyum tabelaları ve anlaşma süresi (üç yılla sınırlandırılmıştır) konusunda hala kısıtlamalar olacaktır. Bununla birlikte, bu hala ligin kripto ile ilgili anlaşmalara ısındığının bir sinyalini gösterdi. Bugüne kadar, NFL, lig çapında anlaşmalardan bireysel takım forması sponsorluklarına kadar çeşitli sponsorluk kanalları aracılığıyla katılan diğer liglerin çoğuna kıyasla kripto anlaşmaları konusunda daha katı bir duruş aradı.

Tennessee Titanları için, Bitcoin destekli ödemelerin işlevselliği yalnızca büyük ve yinelenen ödemeler için geçerli olacak olsa da, ekip, biletlerden ticari ürünlere ve oyun içi yiyecek ve içeceklere kadar her şey için ödeme desteği alma arzusunu dile getirdi. Bununla birlikte, hareket hala Titanları NFL’de herhangi bir kapasitede kripto ödemelerini kabul eden ilk ekip olarak güvence altına alıyor. Kısa vadede, takım için kripto ile ilgili en büyük gelirin sezonluk biletler, süitler vb. şeyler için büyük ödemeler olmasını bekleyin.

Evlat edinme haberleri BTC listelerini rahatsız etmedi. | Kaynak: TradingView.com’da BTC-USD

İlgili Okuma | TA: Bitcoin 43K Doların Üzerinde Duruyor, BTC Neden Daha Yüksek Toparlanabilir?

Tennessee Titanları Kısa Listeye Katılıyor

Tennessee Titanları, kripto ödemelerini kabul eden ‘dört büyük’ ​​spor ligindeki (NFL, NBA, NHL ve MLB) son derece kısa bir profesyonel takım listesine katılıyor; MLB’den Oakland Athletics ve NBA’den Dallas Mavericks ve Sacramento Kings, ABD’de kripto ödemelerini kabul etmede aktif adımlar atan tek büyük lig kulüpleri.

Özellikle yakın zamanda duyurulan Strike & Shopify anlaşması gibi daha geniş sektör ortaklıkları hayata geçtikçe bu listenin büyümeye devam etmesini bekleyin. Kripto ödemeleri daha geniş çapta benimsenmeye devam ettikçe ve kripto borsası ve blok zinciri teknolojisi sponsorluk anlaşmaları büyümeye ve gelişmeye devam ettikçe, pastadan bir dilim kaçırdıklarını hisseden kulüpler ve hatta ligler artıyor. üzerinde.

İlgili Okuma | Mike Novogratz 500.000 Dolarlık Bitcoin Tahminini İkiye Katladı

Pixabay’den öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafikler Bu içeriğin yazarı, bu makalede adı geçen taraflardan herhangi biri ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Bu finansal tavsiye değildir.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img